Melisa Özmen Kimdir? Kaç yaşındadır? Sevgilisi Var Mı? Melisa Özmen babası kimdir, ailesi, oteli?

Bonne Vie Dergisi’nde Melisa’nın Moda Dünyası adlı aylık çıkan köşe yazıları mevcuttur. Bonne Vie dergisi moda editörü’dür. Ayrıca güzel isim, Bir Umut ve Gül Derneği Gençlik Kolları Başkanı’dır.

22.11.2022
Melisa Özmen Kimdir? Kaç yaşındadır? Sevgilisi Var Mı? Melisa Özmen babası kimdir, ailesi, oteli?

Melisa Özmen Kimdir? Kaç yaşındadır? Sevgilisi Var Mı? Melisa Özmen babası kimdir, ailesi, oteli?

Modacı Melisa Naz Özmen’in Kadıköy’de bulunan evine giren hırsızlar, evdeki çelik kasayı ve mücevherleri alarak kayıplara karıştı. Yaklaşık 4 milyon liralık hırsızlık anları güvenlik kameralarına yansıdı. Melisa Özmen Bonne Vie Dergisi’nde Melisa’nın Moda Dünyası adlı aylık çıkan köşe yazıları mevcuttur. Bonne Vie dergisi moda editörü’dür. Ayrıca güzel isim, Bir Umut ve Gül Derneği Gençlik Kolları Başkanı’dır.

BONNE VIE dergisi moda editörü olan Melisa Özmen, şimdiye kadar birçok tanınmış modacıyla yaptığı röportajlarla geniş bir okuyucu kitlesine hitap ediyor. Henüz 18 yaşında olmasına rağmen böyle bir başarıya imza atan Özmen, kendisi ile yapılan röportajda moda üzerine kendiyle ilgili görüşlerini dile getirdi.

Melisa Özmen 1 Ocak 2001 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan Melisa Özmen Oğlak burcudur. Cemiyet hayatının en genç isimlerinden biri olan Melisa Özmen, genç yaşına rağmen birçok sosyal sorumluluk projesinde aktif olarak rol alan ve kendini yardım projelerine adamış bir gençtir.

Liseden mevzun olduktan sonra “Nişantaşı Üniversitesi’nde Turizm ve Otelcilik Bölümü”nü kazanan Melisa Özmen, Bonne Vie Dergisi’nde, “Melisa’nın Moda Dünyası” isimli aylık çıkan köşe yazıları yayınlamaktadır. “Bir Umut ve Gül Derneği Gençlik Kollari Başkanı” olan Melisa Özmen, derneğin tüm faaliyetlerinde yakın çevresinin ona sunduğu olanaklardan sonuna kadar yararlanmakta olup buna ek olarak sosyal medyadaki gönüllü olan takipçilerinden de destek almaktadır.

Sosyal medya platformunda 750 bin takipçi sayısına ulaşan Melisa Özmen, bu sayede derneğin yürüttüğü projelerin doğru kaynaklara ulaşmasını ve hızlı yayılmasını da sağlamaktadır. Henüz eğitimine devam eden Melisa Özmen, genç yaşında aldığı sorumluluklardan dolayı bağlı bulunduğu dernekteki kişiler ve yakın çevresince “Yardım Meleği” olarak anılmaktadır.

“Bir Umut ve Gül Derneği Gençlik Kolları” Başkanı olan Melisa Özmen, çocuk esirgeme kurumunda yaşayan ailelerini kaybetmiş ya da terk edilmiş çocukların eğitimine destek olabilmek için bir proje hazırlamış ve bu projeyi hayata geçirmek için ilk adımı atmıştır.

Ünlü modacı Melisa Naz Özmen’in Kadıköy Bağdat Caddesi’nde bulunan evine 11 Ekim tarihinde saat 03.00 sıralarında otomobilleriyle gelen ve yüzlerini kapatan 2 şüpheli, apartmanın kapı şifresini tuşlayarak içeri girdi. Bina boşluğundaki pencereyi kullanarak birinci katta bulunan dairenin balkonundan eve ulaşan şüpheliler, yatak odasındaki dijital çelik kasayı aldı ve çekmecedeki mücevherleri çantaya doldurdu. Hırsızlar yaklaşık 4 milyon liralık mücevher ve ziynet eşyasıyla birlikte binadan ayrılarak kayıplara karıştı. Durumu polis ekiplerine bildiren Özmen, şüphelilerin bir an önce yakalanmasını istediğini söyledi.

You cannot copy content of this page