Miray Daner instagram, Miray Daner sevgilisi, Miray Daner Kimdir ?

15.02.2022
Miray Daner instagram, Miray Daner sevgilisi, Miray Daner Kimdir ?

Miray Naz Daner 15 Ocak 1999’da İstanbul’da doğdu.

Oyunculuğa 7 yaşında başlayan Daner, Papatyam dizisinde 121 bölüm Metin Akpınar’ın torunu “Gonca”yı oynadı. Dersimiz Atatürk filminde Sabiha Gökçen’in küçüklüğünü canlandırdı.

İlk başrol deneyimini Disney Channel Türkiye’de yayınlanan Zil Çalınca dizisinde yaşadı.

Medcezir dizisinde “Beren Beylice” karakterini canlandıran oyuncu asıl çıkışını Vatanım Sensin dizisindeki “Hilal” karakteriyle yapmıştır.

İlk başrol deneyimini Disney Channel Türkiye’de yayınlanan Zil Çalınca dizisinde yaşadı. Medcezir dizisinde “Beren Beylice” karakterini canlandıran oyuncu asıl çıkışını Vatanım Sensin dizisindeki “Hilal” karakteriyle yapmıştır. Ayrıca kendisi gibi oyuncu olan Aras Bulut İynemli ve Orçun İynemli’nin kuzenidir.

Miray Daner ile Aras Bulut İynemli‘nin kuzen oldukları öğrenildi. Hala-dayı çocukları olan ünlü ikili, aralarındaki akrabalık ilişkisini yıllar önce bir canlı yayında açıklamışlardı.

Miray Daner Sevgilisi

Geçtiğimiz temmuz ayında oyuncu Ezgi Eyüboğlu ile iki yıl süren birlikteliğini sonlandıran Oğulcan Engin, ardında Miray Daner’le yeni bir aşka yelken açmıştı. Daner, yeni yıla sevgilisinin ailesiyle birlikte girdi.

Miray Daner instagramı @miraydaner kullanıcı adı ile kullanıyor ve 1.4 milyon takipçisi var bugün itibariyle. İşte Miray’ın bazı fotoğrafları.

Miray Daner Fotoğrafları