Modern Kadın Dizisi Konusu ve Oyuncuları

06.10.2021

Dijital platformda yayınlanması beklenen komedi türünde olacak Modern Kadın dizisinin yapımcılığını TİMS&B ve Just Production üstlenecek. Senarist ve oyuncu İrem Sak’ın yeni dizisi Modern Kadın’ın çekimleri başladı. Modern Kadın Oyuncuları arasında İrem Sak, Özgür Çevik, Hatice Aslan ve Kubilay Aka gibi oyuncular yer alacak.,

Not: Genç, bekar ve çalışan bir kadının modern şehir hayatındaki sıradışı, absürt, eğlenceli ve rekabet dolu hikayesini anlatan dizinin başrolünde İrem Sak yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda İrem Sak’ın ağabeyi Ayberk Sak otururken, senaryoda da İrem Sak’ın imzası var. 

Oyuncuları : İrem Sak,Özgür Çevik,Hatice Aslan ve Kubilay Aka olmak üzere kast aşamasında bir çok oyuncu.

Dijital platformda yayınlanacak olan Modern Kadın dizisinin konusu da merak edilmiştir.

Pınar genç, bekar ve çalışan bir kadındır. Doğu ile Batı arasında sıkışmıştır ve sıkıştırılmaya devam etmektedir. Onunla birlikte olmak isteyen erkekler arasında ailesine layık beyaz atlı bir prens olması gerektiğine inandırılmıştır. Biyolojik saati ve kariyeri aynı hızla ilerlerken Pınar anne mi olacaktır, marka müdürü mü? Bayramda memleketi Sivas’a mı gidecektir, Alaçatı’ya mı? Aşkı bulunca bir Yeşilçam filmi mi başlayacaktır, tipik bir Amerikan romantik komedisi mi?

Sosyal medyada İrem Sak’ın paylaştığı ‘ilk set günü’ fotoğrafıyla şimdiden heyecan uyandıran ‘Modern Kadın’, türü ne olacak merakla bekliyoruz.

Oyuncu kadrosu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Modern Kadın dizisi dijital bir platform da izleyici karşısına çıkacaktır. 10 bölümden oluşan Modern Kadın dizisi internet üzerinde yayınlanacaktır ancak Modern Kadın dizisinin hangi dijital platform da yayınlanacağı belli değildir.

9 Şubat 1986 yılında Sivas’ta dünyaya giren oyuncumuz İrem Sak, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Amerikan Dili Ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan İrem Sak, kamera karşısına ilk defa 2010 yılında yayınlanan Şen Yuva isimli dizide geçmiştir. 2012- 2014 yılları arasında Yalan Dünya dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz bu dizideki performansıyla büyük beğeni toplamış ve 2013 ve 2014 yılının en başarı Kadın Oyuncusu seçilmiştir. İrem Sak daha önce, Düğüm Salonu, Dedemin Fişi, İnsanlar Alemi, Gülperi, Çukur gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

You cannot copy content of this page