Müge Anlı Cahit ve Hatice OlayıMuğla’da yaşayan Cahit (42) ve Hatice (33) Paslı çifti, 9 Mart 2016 tarihinde Fethiye’ye bağlı Mendos Dağı eteği Ölüdeniz istikametine doğru motosikletle hareket halindeyken pompalı tüfekle vurularak öldürüldüler.

Arkadaş, kuzen, eş, dost birbiriyle nasıl bir çarpık ilişkidir izleyenleri şok etti. Müge Anlı’nın ele aldığı yasak aşklarla dolu Fethiye cinayeti, Türkiye’nin gündemine oturdu. Mendos Dağı eteklerinde motosiklet üzerinde pusuya düşürülerek öldürülen Cahit-Hatice Paslı çiftinin köyde birçok kişiyle ilişkisi ortaya çıktı.Öldürülen Cahit Paslı ve erkek kardeşi Ekrem Paslı’nın komşuları Sündüz Varçın ile Sündüz’ün eşi Ali Varçın’ın Ekrem’in eşi Gülcan ile ilişkisi ortaya çıkarken öldürülen Hatice Paslı’nın ise kocasının teyzesinin oğlu Özay Zor ve onun eniştesi Tezcan Zor ile birlikte olduğu öğrenildi. Öte yandan Hatice Paslı’nın öldükten sonra iç çamaşırından da görüştüğü erkeklere ait numaraların yazdığı bir kağıt da çıktı.

Fethiye’deki köyde, ilişkileri ortaya çıkan yalnızca Mendos Dağı’ndaki yayla evlerinde komşu olan bu çiftler değildi. Müge Anlı, bugün ekrana getirdiği yayında öldürülen Hatice Paslı’nın ilişkisinin olduğu kocasının kuzeni Özay Zor’un kardeşi Sultan’ın da öldürülen Cahit ve onun kardeşi Şuayip Paslı ile ilişkisi olduğu ortaya çıktı.Hatice Paslı’nın bir dönem beraber olduğu kocasının kuzeni Özay Zor’un hem sevgilisine hem de eşine aynı elbiseyi alıp giydirdiği iddia edildi.

Öte Yandan Canlı yayına ihanet ettiği eşiyle birlikte bağlanan Özay Zor, iddiayı yalanlarken ilişkilerini karısının öğrenmesi üzerine Hatice Paslı ile ayrıldıklarını ifade etti.Müge Anlı Cahit Kimdir ?

Öldürülen kişi Cahit Paslıdır. Eşi Hatice Paslıdır.

Müge Anlı Hatice Kimdir ?

Hatice Paslı, eşi Cahit Paslı ile birlikte öldürülmüştür.

Müge Anlı Ali Varçın Kimdir ?

Sündüz Varçın isimli şahsın kocası olan Ali Varçın Cahit Paslının komşusudur.

Müge Anlı Gülcan Kimdir ?

Ekrem’in eşi Gülcan, yani Cahit Paslının baldızıdır.

Müge Anlı Ekrem Kimdir ?

Ekrem Cahit Paslının kardeşi, Gülcan’ın kocasıdır.

Bir Cevap Yazın

error: Site İçeriği Korunmaktadır.