Murat Parasayar kimdir? Kaç yaşında? Murat Parasayar evlilikleri, çocuğu var mı? Murat Parasayar gençliği?

15.10.2022
Murat Parasayar kimdir? Kaç yaşında? Murat Parasayar evlilikleri, çocuğu var mı? Murat Parasayar gençliği?

Murat Parasayar kimdir? Murat Parasayar Kaç yaşında? Murat Parasayar evlilikleri, çocuğu var mı? Murat Parasayar gençliği?

Murat Parasayar 1 Ocak 1966 Bursa doğumludur. Murat Parasayar 56 yaşında olan oyuncu oğlak burcudur.

Murat Parasayar’ın oynamış olduğu diziler: Hayatımın aşkı, Meleklerin Mucizesi (sinema) Gölgedekiler, Nizama Adanmış Ruhlar, Kalbim 4 Mevsim, İnsan Aldandı, Tövbeler Tövbesi, Farklı Boyut, Canım babam, Kırık Kalpler: Ritmini arayan kalpler, Hesaplaşma, Elif abla ve Afacanlar, Çile, Yarınsız gece, Küçük semazen, Kurtlar Vadisi Pusu, Kiralık anne, Aloya, Ah polis olsam, Tuzak, Pembe ve mavi, Başkan, Villa, Paydos, Harput güneşi, Camdan pabuçlar aşkımızda ölüm var, Sihirli Annem, seni yaşatacağım, Belalım Benim, Benim İçin Ağlama, Sen Allah’ın Bir Lütfusun, Ayrı Dünyalar, ilk aşk, Çiçek Taksi, mirasyediler, Gül ve diken, Zirvedekiler, Yalnız Güneş Şahitti, Barışta savaşanlar ve Sevgi oyunu.

Murat Parasayar, ekranların en beğenilen erkek oyuncuları arasında yer alıyor. Hayat verdiği her karakterde ilgiyi üzerine çeken Murat Parasayar, Akıncı adlı dizide büyük beğeni toplamıştı. Kurtlar Vadisi, Çiçek Taksi gibi bir dönemin efsane dizilerinde de boy gösteren yakışıklı oyuncu, kariyeri boyuncu birçok başarılı yapıma imza atmıştır.

Şimdi ise Üç Kız Kardeş dizisinde Dr. Metin’i canlandıran başarılı oyuncunun hayatı merak konusu oldu. Peki, Murat Parasayar kimdir?

Başak burcu olan Murat Parasayar, 1.84 cm boyunda ve 90 kilo ağırlığındadır.

Murat Parasayar, 29 Ekim 2018 yılında Burçin Özevin ile dünyaevine girdi.

You cannot copy content of this page