Nail Gönenli kimdir? Nail Gönenli kaç yaşında, nereli?

15.03.2022

Nail Gönenli Saint Benoit Lisesi’nden mezun olmuştu.

Avukat Nail Gönenli 37 ila 39 yaşında olduğu söyleniyor. Net olarak doğum tarihi bilinmiyor.

Avukat Nail Gönenli Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu.

Üniversiteden mezun olduktan sonra Gönenli, profesyonel kariyerine 2005 yılında İstanbul’da saygın bir hukuk bürosunda avukat olarak başladı.

Hukukçu olarak çalıştığı 8 yıl boyunca avukat olarak 13 yıllık deneyiminden sonra, Mayıs 2018’de Gönenli & Partners’ı kurdu ve halen Gönenli & Partners Hukuk Bürosu’nun kurucu ortağıdır.

Avukat Nail Gönenli Fransızca ve İngilizce bilmektedir.

Avukat Nail Gönenli şimdilerde oyuncu Pınar Deniz ile anılıyor.

Basında yer alan haberle şu şekilde ” Aşk 101 ve Yargı dizilerinin ardından son dönemin en dikkat çeken isimlerinden olan Pınar Deniz, meslektaşı Yiğit Kirazcı’dan geçtiğimiz ay ayrılmıştı. Geçtiğimiz günlerde Avukat Nail Gönenli bir mekanda samimi bir şekilde eğlendiler”

Avukat Nail Gönenli ile Pınar Deniz arasındaki ilişkinin boyutu henüz bilinmiyor arkadaşlar mı yoksa sevgili mi? İlerleyen dönemde netleşecektir.

Avukat Nail Gönenli Gönenli Partnets Web sitesinde kendisini şöyle tanıtır.

Saint Benoit Lisesi mezunu olan Gönenli, Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Gönenli, üniversiteden mezun olduktan sonra profesyonel iş 2005 yılında İstanbul’da saygın bir hukukta avukat olarak başlamıştır. 8 yıl hukuk alanında eğitimli olarak 13 öğrencilik eğitiminden sonra 2018 yılında Gönenli&Partners’ı kurdu ve Gönenli&Partners Bürosu’nun öncüdür. Sayın Gönenli, önemli davalarda tahkim avukatı olarak görevlerde bulunur. Hukuku, Hukuku, Fikri Hukuku ile Hukuku, Şirketler Hukuku, Sağlık, İdare ve Vergi Hukuku, Ceza Hukuku iş olan Gönenli, danışmanlık hizmetleri vermektedir. Sayın Gönenli, hem İngilizce hem de Fransızca bilmektedir.

You cannot copy content of this page