Nazlı Ceren Köksal kimdir? Nerelidir, Kaç Yaşında?

11.05.2022
Nazlı Ceren Köksal kimdir? Nerelidir, Kaç Yaşında?

Nazlı Ceren Köksal kimdir? Nerelidir, Kaç Yaşında?

Nazlı Ceren Köksal instagramda @nazlicerenkoksal kullanıcı adı ile bulunmaktadır.

Tasarım ve ModaFreelance fashion editor / Designer

Nazlı Ceren Köksal moda tasarımcısıdır.

Kalite ve yeni deneyim arayan kentliler için tasarlanan İstanbul merkezli marka, günlük yaşamı yükselten çağdaş, kolay giyilebilen bir tarz sunuyor. Markanın DNA’sı, maceraperest çocuksu kadınsı estetikten oluşur ve süslü detayları gündelik ile dengeler.

Kadınsı ve erkeksi arasındaki bir alana adım atan koleksiyonlar, eğlenceli bir fanteziyi gözler önüne seriyor. Tasarımcı, kombinasyonlar üzerinde oynuyor ve klasik ve çağdaş stili, sofistike ve çocuksu bir kadınlığı karıştırarak cesur bir görünüm sunuyor.

Her görünümü vurgulayacak kaliteyi ve çağdaş çizgileri öne çıkaran tasarımcı, uygun fiyatlı lüks ilkesini benimseyerek sokak giyimine yeni bir soluk getiriyor.

Türkiye’de doğup büyüyen Nazlı Ceren Köksal, 2015 yılında Marmara Ekonomi’den mezun oldu. Mezuniyetinin ardından Floransa’ya yerleşerek Accademia Italiana’da moda tasarımı eğitimi aldı.

Dört yıl boyunca modanın farklı alanlarında çalışan sanatçı, 2019 yılında ilk koleksiyonunu piyasaya sürdü. Her sezon kendini yenileyen marka, açık fikirliliğini ve yaratıcı özgürlüğünü yansıtıyor.

Hayat Bilgisi dizisinde canlandırdığı ‘Kopil’ karakteri ile hafızalara kazınan oyuncu Serhan Arslan, önceki gün Nişantaşı’nda moda tasarımcısı sevgilisi Nazlı Ceren Köksal ile görüntülendi

SERHAN ARSLAN KİMDİR?

Serhan Arslan (d. 15 Ocak Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu ve sunucudur. İstanbul üniversitesi Felsefe Bölümü mezunudur. Henüz 8 yaşında İstanbul Şehir Tiyatroları’nda oyunculuğa başladı. Londra’da, Central Saint Martin ve East 15 Acting School’da oyunculuk üzerine atölye çalışmalarına katıldı. San Francisco’da, The Actors Center of San Francisco’da çalıştı. Berlin Film Festival/Berlinale Talent Campus’e ülkemizden seçilen ilk oyuncu oldu.

Hayat bilgisi dizisinde canlandırdığı ‘Kopil’ karakteri ile şöhrete kavuştu. Cennet Mahallesi, Akasya Durağı, Emret Komutanım ve Yahşi Cazibe gibi sevilen projelerde rol aldı.


You cannot copy content of this page