Netflix’te Elite 6. sezon oyuncuları, kaç bölüm, konuları, Elite 7. Sezon olacak mı?

24.11.2022

Netflix’te Elite 6. sezon oyuncuları, kaç bölüm ve konuları, Elite 7. Sezon olacak mı?

“Elite”in önceki tüm sezonları sekiz bölümden oluşuyor. 6. Sezon bir istisna olmayacak. Netflix, dizinin her biri 43 ile 61 dakika arasında değişen sekiz yeni bölümünü duyurdu. 6. sezon ne hakkında?

Samuel’in ölümünden sonra, yeni okul yılı, Las Encinas’ı daha iyi bir ışık altında sunmak için geçmişin felaket olaylarını örtbas etmeye çalışır . Ancak bu o kadar kolay değil çünkü sınıflardaki çatışmalar sistemik. Irkçılık, cinsiyetçilik, aile içi şiddet veya LGBTQIA insanlarına karşı ayrımcılık olsun – prestijli okul her türlü zorluğa sahiptir. Ancak sistemi işletenler kendileri harekete geçmediği için sistemi değiştirmek öğrencilerin elindedir. Tanınmış karakterlerin yanı sıra yeni hikayeler de olacak çünkü Netflix beş yeni karakteri duyurdu.

Akış hizmeti, bir süredir sosyal ağlardaki küçük teaser’larda işlerin yeniden heyecan verici ve dramatik olması gerektiğini gösteriyor.

Hayranlar altıncı sezonda tanıdık yüzleri ve yeni oyuncuları sabırsızlıkla bekleyebilirler . Ander Puig ile Netflix, “Elite” kadrosu için ilk trans aktörünü işe aldı.

You cannot copy content of this page