Niece Waidhofer Kimdir, Kaç Yaşında? Niece Waidhofer Neden İntihar Etti? Instagram Hesabı Ne?

23.06.2022
Niece Waidhofer Kimdir, Kaç Yaşında? Niece Waidhofer Neden İntihar Etti? Instagram Hesabı Ne?

Niece Waidhofer Kimdir, Kaç Yaşında? Niece Waidhofer Neden İntihar Etti? Instagram Hesabı Ne?

Ünlü model ve influencer Niece Waidhofer, 31 yaşında intihar ederek hayatına son verdi. Dünyaca ünlü model Niece Waidhofer, intihar ederek hayatına son verdi. İşte detaylar… Niece Waidhofer Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Niece Waidhofer Neden İntihar Etti? Niece Waidhofer Instagram Hesabı ne?

Niece Waidhofer doğumlu bir Instagram modelidir. Niece Waidhofer, 27 Ağustos 1990 yılında dünyaya geldi. Ailesi hakkında pek bir şey bilinmemekle birlikte, bildiğimiz şey Niece’nin ABD’de hayata gözlerini açtı. Popüler Amerikan modeli, ulusal ve uluslararası birçok marka ile çalışarak, kişiliğini sektördeki yüksek kaideye yükseltti.

İş birliği yaptığı markalardan biri Reddit. Niece Waidhofer bir Reddit yıldızı ve platformdaki video ve resimlerinin çoğuna sahip. Model, Reddit’in ön sayfasında yer aldı ve en büyük başarılarından biri olduğunu itiraf etti. Ayrıca, kariyerinin daha yüksek seviyelere çıkmasına yardım ettiğini itiraf ettiği markadan birçok kapakta yer aldı. Waidhofer, Model Mayhem ve diğerleri de dahil olmak üzere çeşitli modelleme ajanslarıyla eşit olarak çalıştı. Ayrıca kariyeri boyunca birçok dergi ile çalıştı.

Instagram sayfasında farklı türler yayınladığı selfies ve onun profesyonel ipuçlarını içeren resimler. Ayrıca bikini modellemesi yapıyor ve Instagram sayfasında bikini fotoğrafları yayınlamakla tanınıyor. Süper model sadece büyük takiplere sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda her zaman yorum bölümünde hayranlık uyandırıyor ve dünyadaki sayısız hayranından övgüyle söz ediyor. Niece’nin Chive’de de resimleri var. Niece, model olarak büyük potansiyeller göstererek, film endüstrisine girmeye çalıştı. Amerikan modelinde rol aldı Proje Sorumlusu, 2011 yılında piyasaya sürüldü. DarkHorse İlçesi Efsanesi 2014’te piyasaya sürüldü. Bu az sayıdaki sinema deneyimi, modelini, ufkunu genişletmeyi dört gözle beklediğinde bir aktrisin kariyer tayinini kazandı.
Niece Waidhofer Neden İntihar Etti?

Niece Waidhofer, bir süredir zihinsel sağlık sorunlarından muzdarip olduğu için evinde tedavi görüyordu. Evinde sürekli kontrol edilen modelin cesedini Teksas Polisi kontrol sırasında buldu. Ailesi “Ne yazık ki Niece, zihinsel sorunlarını aşamayarak canına kıydı” diye konuştu. Niece’in ailesi bir “Niece’te Bağış” adı altında bir yardım organizasyonu kurarak kızlarının adını yaşatacaklarını ifade ettiler.

Niece Waidhofer Instagram Hesabı

Bir sosyal medya fenomeni be model olan Niece Waidhofer, Instagram hesabını etkin kullanıyordu. Onun hesabına @niecewaidhofer adresinden ulaşabilirsiniz.

Niece Waidhofer Kimdir? Onun yaşı

Niece Waidhofer doğumlu bir Instagram modelidir27 Ağustos 1990. Beyaz etnik kökenliler. Ailesi hakkında pek bir şey bilinmemekle birlikte, bildiğimiz şey Niece’nin ABD’de doğduğu. Waidhofer’ın ana kanalı, 500 binin üzerinde takipçisi olduğu Instagram platformu. Popüler Amerikan modeli, ulusal ve uluslararası birçok marka ile çalışarak, kişiliğini sektördeki yüksek kaideye yükseltti.

İş birliği yaptığı markalardan biriReddit. Niece Waidhofer bir Reddit yıldızı ve platformdaki video ve resimlerinin çoğuna sahip. Model, Reddit’in ön sayfasında yer aldı ve en büyük başarılarından biri olduğunu itiraf etti. Ayrıca, kariyerinin daha yüksek seviyelere çıkmasına yardım ettiğini itiraf ettiği markadan birçok kapakta yer aldı. Waidhofer, Model Mayhem ve diğerleri de dahil olmak üzere çeşitli modelleme ajanslarıyla eşit olarak çalıştı. Ayrıca kariyeri boyunca birçok dergi ile çalıştı.

Instagram sayfasında farklı türler yayınladıselfies ve onun profesyonel ipuçlarını içeren resimler. Ayrıca bikini modellemesi yapıyor ve Instagram sayfasında bikini fotoğrafları yayınlamakla tanınıyor. Süper model sadece büyük takiplere sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda her zaman yorum bölümünde hayranlık uyandırıyor ve dünyadaki sayısız hayranından övgüyle söz ediyor. Niece’nin Chive’de de resimleri var.

You cannot copy content of this page