Nil Şenver Kimdir? Nil Şenver Kaç Yaşında, Nereli? Nil Şenver instagram adresi, Survivor Adem Kılıççı’nın nişanlısı Nil Şenver kimdir?

29.03.2022
Nil Şenver Kimdir? Nil Şenver Kaç Yaşında, Nereli? Nil Şenver instagram adresi, Survivor Adem Kılıççı’nın nişanlısı Nil Şenver kimdir?

Nil Şenver Kimdir? Nil Şenver Kaç Yaşında, Nereli? Nil Şenver instagram adresi

Nil Şenver Kimdir? Nil Şenver Kaç Yaşında, Nereli? Nil Şenver instagram adresi,Survivor Adem Kılıççı’nın nişanlısı Nil Şenver kimdir?

Nil Şenver instagramda @nilsenver kullanıcı adı ile bulunur ve 3200 civarında takipçisi vardır.

Hakkında pek bilgi bulunmayan Nil Şenver İstanbul’da yaşamaktadır.

Bal Kaymak adında bir atı olduğu biliniyor ve ikilinin Bal Kaymak ile fotoğrafları yer alıyor.

Adem Kılıçcı 5 Mart 1986 tarihinde Ağrı’da doğmuştur.

Gençliğinden beri boks sporuyla ilgilenmiştir ve Ağrı’da eğitimini almıştır. Üniversiteyi Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde okuyan Adem Kılıçcı 2004 yılından beri Fenerbahçe boks takımında çalışmıştır.

2008 ve 2012 olimpiyatlarında boksta Türkiye’yi temsil eden Kılıçcı 2016 olimpiyatlarına hak kazanmıştır ama katılamamıştır. Survivor yarışmasında 2017 yılında finale kalmış fakat Ogeday Girişken’den sonra ikinci olmuştur.

Survivor 2018 yarışmasında Nagihan Karadere ile finale kalan Kılıçcı o sezonun şampiyonu olmuştur. Hala boksörlüğe devam eden Adem Kılıçcı 2019 yılında Sportial adında bir spor salonu açmıştır.

You cannot copy content of this page