Adı Sevgi Gülendam Kimdir? Asena Keskinci Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Sevgilisi Var Mı?

15.01.2022
Adı Sevgi Gülendam Kimdir? Asena Keskinci Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Sevgilisi Var Mı?

Bilindiği üzere Hande Kaptan ve Yunus Emre Yıldırımer’in başrollerini paylaşacağı Adı Sevgi dizisinde bir diğer kadın başrol oyuncusu da son olarak Masumiyet dizisinde ki başarısı ile adından söz ettiren Asena Keskinci olacak. Adı Sevgi dizisinde Gülendam 20’li yaşların içinde olan oldukça güzel ve çekici bir kızdır.

Güzelliğinin yanında akıllı ve hırslı da bir kız olan Gülendam dizi de Yunus Emre Yıldırımer’in canlandırdığı karaktere aşık olan tehlikeli kızı oynayacak. Peki Asena Kimdir ?

Asena Keskinci Kimdir ?

Asena Keskinci Bez Bebek dizisi ile daha çocuk yaşta kamera karşısına geçmiştir. Bez Bebek’teki küçük kız olarak tanınan Asena Keskinci kariyerine Ahlat Ağacı gibi uluslar arası ödüller alan bir projede eklemiştir. Bu Benim Masalım isimli dijital dizi de yer alarak güzelliğini gösteren ve on binlerce takipçi kazanan Asena Keskinci 20 nisan 2001 İstanbul doğumludur. Daha çocuk yaşta oyunculuğa olan merakı ve yeteneği ile gözde olan 21 yaşında ki Asena Keskinci İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölünde eğitim almaktadır.

Asena Keskinci’nin Sevgilisi Var Mı ?

Asena Keskinci 170 cm boyunda ve 56 kg ağırlığındadır. Fit bir vücuda sahip olan Asena Keskinci’nin bilinen bilinen bir sevgilisi veya erkek arkadaşı yoktur.

You cannot copy content of this page