Önder Öztarhan kimdir, nereli, kaç yaşında?

1972 yılında İstanbul’da doğan Önder Öztarhan’ın güzel oyuncu Aslı Enver ile sevgili olduğu iddia ediliyor. Orta ve Lise eğitimini Şişli Terakki Lisesi’nde, üniversite eğitimini Amerika’da Pazarlama ve İşletme üzerine University of Massachusetts Amherst’de tamamladı. University of Massachusetts Amherst’de öğrenim gören Öztarhan, aynı üniversitede asistanlık yaptı. 1996’da bir kozmetik markasında ürün müdürü olarak işe başladı. 2004’te iki yıl süreyle aynı markanın perakende başkanlığı görevini yürüttü.

Çalışmaları ile Vepa Group’a New Balance markası ile “yılın en başarılı distribütörü” ödülünü kazandırdı. Daha sonra Shiseido Group Şirketi ile Türkiye kozmetik pazarına ortak girişim platformu oluşturdu.

Öztarhan, Birleşmiş Markalar Derneği’nde yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı. Bunun yanı sıra Tescilli Markalar Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği görevini yaptı.

Kendisi Kadın Giyim, Aksesuar ve Ayakkabı Sektöründe dünya markalarının (BCBG ve LIU JO) Türkiye distribütörüdür.

Bir evlilik Öztarhan, 2014 yılında Nazlı Keçili’den boşanmıştır ve kızları vardır.  Cem Boyner’in Bilgün Sazak’tan olan ikizlerinden Elif Boyner ile bir dönem aşk yaşamıştır. 

Aslı Enver Hakkında detaylı bilgi için bu yazımıza göz atınız.

One thought on “Önder Öztarhan kimdir, nereli, kaç yaşında?

Bir Cevap Yazın

error: Site İçeriği Korunmaktadır.