Onur Vural Kim? Onur Vural kimdir? Onur Vural Gerçek mi, Onur Vural gerçekte kim? Var mı?

21.06.2022
Onur Vural Kim? Onur Vural kimdir? Onur Vural Gerçek mi, Onur Vural gerçekte kim? Var mı?

Onur Vural Kim? Onur Vural kimdir? Onur Vural Gerçek mi, Onur Vural gerçekte kim? Var mı?

Türkiye’de ve dünyada en çok kullanılan sosyal medya platformu olan Twitter’da her gün farklı konular ele alınarak gündeme getiriliyor. Magazin, siyaset spor ve benzerleri konuların TT yapılarak konuşulması sağlanıyor. Twitter’de #OnurVuralGeberrdi tagıyla gündem olan Onur Vural kimdir? Twitter’daki anlamsız paylaşımların sebebi nedir? Onur Vural Kim? Onur Vural kimdir? Onur Vural Gerçek mi, Onur Vural gerçekte kim? Var mı?

Sosyal medya platformları bazen yarar bazen de zarar sağlayabiliyor. Açılan etiketler üzerinden yapılan paylaşımlarda ise bazı zamanlar kullanıcılar neler olduğunu anlamaya çalışıyor.

Bugün Onur Vural ismine açılan etikete girenler de konuyu anlamadı. Birçok zaman olduğu gibi bugün de açılan Onur Vural ismi kullanıldı.

Kullanıcılar birbirine “Onur Vural kim” sorusunu soruyor ve cevap arıyor.

Onur Vural ismi ile ilgili, Onur Vural’ın kim olduğuna dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. Twitter’da yapılan paylaşımların bot hesaplar, bir şahıs veya bir grup tarafından ismi gündemde tutmak için yapıldığı ön görülüyor.

Dünyada ve Türkiye’de en çok kullanılan sosyal paylaşım platformlarından biri olan Twitter’da, zaman zaman anlam verilemeyen kelimeler ya da kelime grupları, Trend Topic listesine giriyor.

Bu isim hakkında atılan twitler sonrasında gündeme gelen Onur Vural’ın kim olduğu hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Bu twitlerin bot hesaplar tarafından atıldığı ve bir kişi ya da grup tarafından ismin gündeme taşındığı tahmin ediliyor.

You cannot copy content of this page