Pınar Ergüner Kimdir? Kaç yaşında, nereli? Pınar Ergüner eşi kimdir? Sevgilisi?

08.12.2022
Pınar Ergüner Kimdir? Kaç yaşında, nereli? Pınar Ergüner eşi kimdir? Sevgilisi?

Pınar Ergüner Kimdir? Pınar Ergüner Kaç yaşında, Pınar Ergüner nereli? Pınar Ergüner eşi kimdir? Pınar Ergüner Sevgilisi kimdir?

1975 doğumlu olan Pınar Ergüner, 46 yaşındadır. Aslen Kocaelilidir. Magazin sunuculuğu ile adını duyursa da farklı formatlardaki programlara imza attı. NTV’deki hafta sonu programı da zirveye çıktığı dönem olarak kabul edilir. Her ne kadar tesadüf eseri başladığını açıklasa da sunuculuk konusundaki geleceğini şansa bırakmamıştır ve Türkçesini geliştirmek üzere Can Gürzap, Cihan Ünal, Haluk Kurtoğlu, Serpil Akıllıoğlu gibi isimlerden dersler almıştır. 15 yıldan fazla ekran deneyimi bulunmaktadır. Pınar Ergüner evli değil. Pınar Ergüner’in oyuncu Arda Esen ile olan ancak boşanma ile sonuçlanan evliliğinden bir çocuğu bulunmaktadır.

Pınar Ergüner İnstagram Hesabı nedir?

Renkli dünyasını kendisine takip edenlere çok iyi yansıtan Ergüner’i @pinarerguner onaylı hesabından takip edebilirsiniz.

Twitter hesabı da yine @pinarerguner’dir.

Pınar Ergüner neden boşandı?

1975 doğumlu başarılı sunucu uzun yıllar Arda Esen ile mutlu bir evlilik sürdürmüş ancak geçtiğimiz zaman zarfında bu evliliği bitirme kararı almıştır.

Başarılı sunucunun bu evliliğinden Güney adında bir oğlu bulunmaktadır.