Ramo 42. Bölüm fragmanı yayınlandı mı

29.04.2021
Ramo 42. Bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ramo dizisinin 42. Bölüm fragmanı yayınlandı mı, Cuma günü yayınlanacak Ramo dizisinin yeni bölüm fragmanı gösterime girdi mi, Ramo’nun 42. bölümü ne zaman ekranlara verilecek, Ramo’nun şimdi ki hedefi ne, Ramo’yu Kaptan ve düşmanları ile olan ilişkilerinde neler bekliyor, yer altı dünyasında Ramo ne tür maceralarla karşı karşıya kalacak, Nehir’in Ramo’ya karşı hamlesi ne olacak?

Show TV’de Cuma günleri yayınlanan Ramo dizisinin hayranları, bu soruların yanıtlarını araştırıyor. Dizinin müdavimleri, bunun yanı sıra 42. Bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını araştırıyor. Birçok izleyici, dizinin her Cuma akşamı yayınlanacak sahnelerini sabırsızlıkla bekliyor.

Show TV ekranlarında Cuma akşamları izleyiciyle buluşan Ramo, haksızlıklara karşı mücadele eden Ramo ile ailesinin yaşamını anlatıyor. Çukurova bölgesinde başlayan yolculuğu İstanbul’a uzanan Ramazan Kaya’nın, nam-ı diğer Ramo’nun ve sevdiği kız Sibel’in aşkları da izleyicilerin beğenisini kazanıyor.

İzleyiciler, bir yandan Cuma akşamlarını iple çekerken diğer yandan diziye dair ipuçları arıyor. Hayranları, dizinin yeni bölümünün ipucu niteliğindeki fragmanının kamuoyuna duyurulup duyurulmadığını araştırıyor.

Ramo 42. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ayrıca dizi takipçileri, Show TV’nin resmi web sitesi veya resmi Instagram adresi üzerinden 37. bölümün detaylarına ulaşabilir. Yine dizinin eski bölümleri ve künyesine dair içeriklere de ulaşmak istiyorsanız yayıncı kuruluşun resmi web sitesini takip edebilirsiniz. Bu adresi takibi sürdürdüğünüzde hem dizinin arşiv bilgisini temin edebilir hem de gelecek bölümler hakkındaki ipuçlarına ulaşabilirsiniz. Böylelikle yeni fragman yayınlanır yayınlanmaz, yeni bölümün heyecanını anında yaşayabilirsiniz.

Şu ana dek fragmanı yayınlanmayan 42. bölümün nasıl olacağını yapımın sıkı takipçileri merakla beklemeye koyuldu.

Ramo’nun masadakilerle mücadelesi, özellikle oradaki düşmanları ile nasıl bir maceranın içerisine gireceği ayrı bir merak konusu. Ramo dizisi en son çıkan fragmanı (42. bölüm fragmanı, Ramo dizisinin 42. bölüm fragmanı) yayınlandığı an burada, sitemizde olacak.

Ramo dizisinin Son Bölümlerinde Neler Olmuştu?

Son bölümlerde her zaman ki gibi dizide büyük hesaplaşmalar meydana geldi. Cihangir’in kızı Nehir, babasının intikamını Ramo’dan almak için girişimlerde bulundu.Köksal Baba’nın oğlu Doğu, babasının mezarını ziyarete gittiğinde Nehir de baş sağlığı için mezarlığa gitti. Kadınlığını da kullanarak ona “çocukluk arkadaşı ve ilk aşkı olduğunu” söyledi. Nehir, Doğu’dan verdiği sözü yerine getirmesini talep etti.  

Sevimli tavırlarıyla dikkat çeken Çiçek’in Hasan’ın çocuğu olduğuna dair söylentiler yaygınlık kazandı. Hasan, bu durumun yuvasını yıkacağı korkusuyla akıl vermesi için Ramo’ya danıştı. Hasan, Çiçek’in annesiyle kaçamak yaptığını itiraf ederek bunun gerçek olabileceğini kabul etti.

Nehir, sahilde gezen Çiçek ile Sibel’i takip ederek Sibel’e düğünlerindeki saldırıyı kendisinin yaptırdığını, bu eylemde Sibel’in kardeşi Gizem ile işbirliği yaptığını, onu öldürme konusunda kardeşiyle beraber hareket ettiklerini kardeşini de Ramo’nun gönderdiğini söyledi.

Diziye sadece 1 bölümlüğüne giren usta oyuncu Attila Olgaç’ın rolü uzatıldı. Kurtlar Vadisi’nin Kılıç’ı olarak da bilinen Olgaç, bu tür rollerin aranılan oyuncuları arasında bulunuyor.

Köksal Baba’nın ölmesi ve Kaptan’ın müdahil olmasıyla birlikte Ramo’da kartlar yeniden karılıyor.

Başrollerini Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Devrim Özkan ve diziye sonradan dâhil olan Emre Kınay ile Attila Olgaç’ın oynadığı Ramo dizisinin 37. bölümü, 19 Mart 2020 Cuma günü Show TV’de saat 20.00’den itibaren ekranlarınızda olacak.

You cannot copy content of this page