Rashel Kolaneci Kimdir ? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında?

30.01.2022
Rashel Kolaneci Kimdir ? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında?

Arnavutluk’da dünyaya gelen Arnavut asıllı güzel, bir Kickboks şampiyonu’dur. Ayrıca ekran severler tarafından 2019 yılında yayınlanan komedi filmi Falco’daki rolü ile tanınmıştır. Sporcu, televizyon sunucusu ve oyuncu olarak kariyerini sürdürmektedir. Şovları ve filmleri aracılığı ile geniş bir takipçi ve hayran kitlesine sahiptir. Son dönemde ise Tiktok uygulaması ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Nusret’in sevgilisi olduğuna dair bilgiler sosyal medyada mevcuttur. Nusretin hayatı, şubeleri hakkında detaylı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Ayrıca TikTok hesabında toplam 4,7m beğenisi bulunmaktadır. Önemli filmleri hakkında kısa bir biyografi içeren bir IMDb sayfası bulunmaktadır. Rashel Kolaneci şu anda Worldwide Marketing Company ile çalışmaktadır. Tüm bunların yanı sıra iç giyim ve Colorsuper isimli kendi giyim markasını bulunmaktadır. Satılan ürünlerin 100 doların üzerindeki siparişleri ücretsiz uluslararası nakliye ile gönderildiği belirtiliyor.

Haftalık Erm Mamaqi’nin Xing with Ermalin’ şovunun devam eden yayınından sonra, Arnavutluk’un en çok konuşulan ve tartışılan isimlerinden birisi olmuştur. Ayrıca sosyal medyada paylaştığı klibi sayesinde uluslararası takipçiler kazanmış ve ülkesini ve kendisini uluslararası alanda tanıtmıştır.

Resmi instagram hesabını @rashelkolaneci olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında 1milyon takipçisi bulunuyor.

Bir çok kaynakta 22 haziran doğumlu, yengeç burcu olan güzel ismin boyu ise 1.65 cm, kilosu ise 57’dir. Resmi instagram hesabında dünyaca ünlü Türk isim Nusret ile de ilgili bir paylaşımı bulunmaktadır. Resmi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile her geçen gün hayran kitlesi artmaya devam etmektedir.

https://netbilge.com/nusret-kimdir-nereli-kac-yasinda-kac-subesi-var-nusret-hakkinda-merak-edilenler/