Rus Tekniği Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

12.08.2022
Rus Tekniği Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Rus Tekniği Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Yaşlandıkça yüzde ve dudaklarda doku kaybı meydana gelir. Bu kayıplar yüzde küçük bir dokunuşla kapatılabilir. Güzellik alanı büyüdükçe güzellik endüstrisi de büyüdü. Ameliyatsız yöntemler insanları ağrısız güzelleştirir. Ayrıca kişiler bu yöntemlerle sosyal hayata hemen dönmektedir.

Dudaklardaki yoğunluk çevresel koşullara veya yaşa bağlı olarak azalabilir. Bazen insanlar dudak şeklinden memnun olmazlar. Bu durumda Rus teknolojisi dudak dolgusu uygulanabilir. Bu dolgu ile herkesin sonuçları farklı olacaktır. Çünkü herkesin dudak yapısı farklıdır.

Doldurma işlemi bir uzman tarafından yapılmalıdır. Bu süreçte takip edilmesi gereken bazı prosedürler bulunmaktadır. İşlemde çok fazla ağrı yoktur. Ameliyattan sonra kişiler normal hayata dönerler. Pratik bir ortamda yapmak uygundur. Ameliyat öncesi kişiye anestezik krem ​​sürülür. Bu sayede iğne batma hissi en aza indirilir.

Uyuşturma işleminden sonra dolgu işlemi yapılır. Ameliyat sırasında hyaluronik asit bazlı dolgu maddeleri kullanılır. Dolgu işlemi sırasında kademeli olarak uygulanır. Dolgular hemen verilmez. İşlem sırasında işlemi gerçekleştirmek için ince tüylü bir iğne kullanılır. Dolgular bu ince uçlu iğnelerle yapılır. Yaklaşık 20 dakikada işlem tamamlanır.Dolgu işleminden sonra dudaklar daha dolgun görünür. Dudak şekli doğaldır. Kişilerin işlemden sonra sıcak duş almamaları tavsiye edilir. Dolguların kalıcılığı kişiden kişiye değişir. 1,5 – 2 yıl kalıcıdır. İnsanların cilt tiplerinin kalıcılığını etkiler. Rus teknik dudak büyütme işleminden önce bir doktora danışmak gerekir.Rus Tekniği Dudak Dolgusu tüm yüz şekillerine uygundur. Çünkü bu dolgu tekniği doğal bir jest ortaya çıkarır. Kişilerin uygulama öncesi kan sulandırıcı ilaç kullanması uygundur. İşlemin bir uzman tarafından yapılması önemlidir. Bu sağlıkla ilgili bir sorun olduğu için insanlar acı çekemezler. Prosedürün ciddi bir yan etkisi yoktur. Geçici yan etkiler kızarıklık ve hafif morarmadır.

You cannot copy content of this page