Seçil Çiftçi kimdir? Model ve şarkıcı Seçil Çiftçi Semih Sevgi olayı nedir, Seçil Çiftçi sevgilisi Semih Sevgi’yi mi öldürdü?

16.01.2023

Seçil Çiftçi kimdir? Model ve şarkıcı Seçil Çiftçi Semih Sevgi olayı nedir, Seçil Çiftçi sevgilisi Semih Sevgi’yi mi öldürdü?

Model ve şarkıcı Seçil Çiftçi’nin, defalarca barışmak için kapısına gelen eski erkek arkadaşı Semih Sevgi’yi öldürdüğü öğrenildi. Çiftçi’nin daha sonra babasından yardım istediği ve Sevgi’nin cansız bedenini ormanlık alana götürüp gömdüğü öne sürüldü. İddiaya göre; Sevgi, birlikte olduğu Çiftçi’nin peşini, ayrılmalarına rağmen bırakmadı. Çiftçi, birçok kez evine gelen ve barışmak isteyen Sevgi’yi reddetti.

Birçok kez Çiftçi’nin evine gelen Sevgi, barışmak istedi.

Seçil ise reddetti. Kanal D Haber’in haberine göre eski sevgili son defa eve geldiğinde bu sefer Seçil, onu içeri aldı. İkili konuşmaya başladı ama konuşma uzun sürmedi.

Tartışmaya dönen konuşmada Seçil, sert bir cisimle eski sevgilisine defalarca vurdu.Sevgi olay yerinde hayatını kaybederken kadın babasından yardım istedi. Baba ile kızı elleri ve ayakları bağlanmış cesedi ormanlık alana götürdü.

Cesedi mantar toplayan bir aile bularak jandarmaya haber verdi.Model ve şarkıcı Seçil Çiftçi’yi yaptığı sosyal medya paylaşımları ele verdi. Suçunu itiraf eden Çiftçi babasıyla beraber yakalandı.Şarkıcı ve model Seçil Çiftçi hakkında detayları bilgi bulunmuyor.

You cannot copy content of this page