Sedef Nur Çağlar kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Sivaslı olan Sedef Nur Çağlar, 23 yaşında Kocaeli Üniversitesi Mimarlık Fakültesi son sınıf öğrencisiydi. Erkek arkadaşı ile misafirliğe gittiği binanın 7.katından düşerek ağır yaralandı. Başına gelen bu olay hakkında detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Açık kaynaklarda yer alan bilgilere göre Kocaeli’de 23 yaşındaki Sedefnur Çağlar geçtiğimiz gece 7. kattan düşerek ağır yaralandı. Genç kızın yoğun bakımda tedavisi sürerken, o gece aynı evde olduğu polis sevgilisi A.A. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Açık kaynak bilgilerine göre Kocaeli Üniversitesi son sınıf öğrencisi olan S. Çağlar, polis memuru olan arkadaşı A.B. ile birlikte polis memuru olan arkadaşları O.Ç.’nin evine gitti. S. Çağlar’ın sabah saatlerinde 7’nci katta bulunan dairenin penceresinden aşağı düştüğü iddia edildi.

Konu ile ilgili son gelişmelerde O.Ç. ve E.Ş.’nin ise ifadelerinde, olay sırasında uyuduklarını, bağrışmalara uyandıklarını ve balkondan aşağıya baktıklarında da Sedefnur Çağlar’ı yerde yatarken gördüklerini söyledikleri öğrenildi. Polis memurları A.A. ve O.Ç.’nin açığa alındığı bildirildi. O.Ç.’nin savcılık tarafından serbest bırakıldığı, A.A.’nın ise çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı bilgisi basın ile paylaşıldı.

Sedef Nur Çağlar’ın bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.

One thought on “Sedef Nur Çağlar kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Bir Cevap Yazın

error: Site İçeriği Korunmaktadır.