Sedef Nur Olayında Yeni Gelişme UyuşturucuAçık kaynaklarda yer alan bilgilere göre Kocaeli’de, polis memuru erkek arkadaşıyla misafirliğe gittiği 7’nci kattaki evde balkondan düşen üniversiteli Sedefnur Çağlar’ın (23) tedavisi yoğun bakımda devam ederken, arkadaşlarının ifadeleri ortaya çıktı. Arkadaşları, Sedefnur‘un, kendisiyle evlenmek isteyen A. Ata’nın bu teklifini uyuşturucu kullanması nedeniyle kabul etmediğini söyledi. Sedefnur’un, incelenen günlüğünde ise A. Ata’nın kendisini değersiz hissettirdiğini, bu nedenle mutsuz ve yalnız olduğunu yazdığı ortaya çıktı. Sedef Nur Çağlar Hakkında daha fazla bilgi için bu yazımıza göz atınız.

Entübe edilen Sedefnur’un yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam ederken, soruşturma kapsamında arkadaşlarının da ifadeleri alındı. Arkadaşları, A. Ata’nın Sedefnur ile evlenmek istediğini ve sık sık bunu dile getirdiğini belirterek, Sedefnur’un da Ata’nın uyuşturucu kullanması nedeniyle evlenmek istemediğini söyledi. Ayrıca A. Ata’nın öfke kontrolü sorunu yaşadığını, çiftin evlilik konusunda da sık sık tartıştıklarını dile getirdi.

Öte yandan polis, Sedefnur’un evinde bulunan günlüğünü incelenmek üzere kriminal laboratuvara gönderdi. 70 sayfalık günlüğün genelinde Sedefnur’un, karamsar tablo çizdiği belirtilirken, alacağı kararlarla ailesini üzmek istemediğini ve annesini çok sevdiğini yazdığı öğrenildi. Sedefnur’un, A. Ata’nın kendisini değersiz hissettirdiğini, bu nedenle mutsuz ve yalnız olduğunu yazdığı da ortaya çıktı. Sedefnur’un ayrıca bir miktar kredi çektiği ve bu parayı A. Ata’ya vermiş olabileceği ihtimali üzerinde durulduğu öğrenildi.

Sedefnur’un düştüğü yerin yaklaşık 5 metre uzağında bulunan cep telefonu ve polis memuru A.’nın cep telefonu da incelemeye alındı. Soruşturma devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

error: Site İçeriği Korunmaktadır.