Sen Çal Kapımı 39. bölüm fragmanı yayınlandı

29.04.2021
Sen Çal Kapımı 39. bölüm fragmanı yayınlandı

Sen Çal Kapımı dizisinin 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı, Cumartesi günleri ekranlara gelecek Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölüm fragmanı gösterildi mi, Sen Çal Kapımı 39. bölümü ne zaman yayınlanacak, Sen Çal Kapımı yapımında Eda ile Serkan’ı ne gibi olaylar bekliyor, Selin, Serkan’ı kaybetmemek için neler yapacak, Deniz ile Ceren arasında neler yaşanacak, Eda ile Serkan birbirleri hakkında hissettiklerini ne zaman ilanı-aşka dökecekler?

Fox TV’de cumartesi günleri yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin takipçileri, bir yandan kafalardaki bu tür soruların cevabını bulmaya çalışırken, diğer yandan da 39. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor. Birçok izleyici, dizinin 13 Mart 2021 cumartesi akşamı yayınlanacak sahnelerini sabırsızlıkla bekliyor.

Fox TV ekranlarında Cumartesi akşamları izleyiciyle buluşan Sen Çal Kapımıdizisinin ana konusu, kendini eğitimine adayan Eda (Hande Erçel) ile bu hedefine ulaşmada sorun yaşadığı Serkan arasındaki ilişkiler zinciridir. İş adamı Serkan (Kerem Bürsin), Eda’nın eğitim bursunu keser. Genç ve zengin biri olan Serkan, bu bursu karşılamak için daha sonra bir şart koşar. Kendisiyle iki ay süreyle nişanlıymış gibi görünmesi ve bu oyunu başarıyla oynaması karşılığında bursunu tekrar bağlatmayı Eda’ya önerir. Eda ise ilk başta bu öneriyi kabul etmez ama daha sonra razı olur ve nişanlı gibi görünür. Nefretle başlayan bu ilişki, daha sonra romantik bir ilişkiye dönüşür.

Eda ile Serkan, süreç içerisinde bir dargın bir barışık halde ilişkilerini sürdürür. Dizinin kendine özgü bir izleyici grubu var. Romantik komedi türündeki dizinin genel kitlesini genç kesim oluşturuyor.

Çekimleri İstanbul’da gerçekleştiren dizinin yapımcılığını MF Yapım üstleniyor. Başarılı çalışmanın yönetmenliğini Altan Dönmez yaparken, senaristliğini de de Ayşe Üner Kutlu yürütüyor.

Gençlerin ilgiyle izlediği Sen Çal Kapımı’nın diğer önemli rollerinde ise Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan gibi oyuncular yer alıyor.

Sen Çal Kapımı 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

her Cumartesi akşamı Fox TV’de yayına girecek olan Sen Çal Kapımı’nın fragmanı şu ana dek yayınlanmadı. Ancak 39. bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde olacak, yeni bölüme dair öğrenmek istediğiniz yanıtlar, anında sitemizde yayınlanacak.

Bunun haricinde dizi takipçileri, Fox TV’nin resmi web sitesi veya resmi Instagram adresi üzerinden 35. bölümün ipuçlarına ulaşabilir.

Ayrıca dizinin eski bölümleri ve künyesine dair içeriklere de ulaşmak istiyorsanız yayıncı kuruluşun resmi web sitesini takip edebilirsiniz. Bu adresi takibi sürdürdüğünüzde hem dizinin arşiv bilgisini temin edebilir hem de gelecek bölümler hakkındaki ipuçlarına ulaşabilirsiniz. Böylelikle yeni fragman yayınlanır yayınlanmaz, yeni bölümün heyecanını anında yaşayabilirsiniz.

Şu ana kadar fragmanı yayınlanmayan 39. bölümün nasıl olacağını yapımın hayranları merakla beklemeye koyuldu. Sen Çal Kapımı dizisi en son çıkan fragmanı (39. bölüm fragmanı) yayınlandığı an burada, web sitemizde olacak.

Sen Çal Kapımı Dizisinin Son Bölümünde Neler Olmuştu?

34. bölümde; Serkan, Eda’ya kendisinden nefret edip etmediğini sorar. Eda’nın içinde fırtınalar eser adeta ama bunu Serkan’a bir türlü söyleyemez. Serkan, bir anlamda Eda’yı yeniden keşfetmiş ve onu yeniden sevmeye başlamıştır.

Ayrıca Deniz ile Selin’in fotoğrafları ortaya çıktı. Bu da gizlenmesi gereken bir sır olarak her ikisini de planlar yapmaya itti.

35. bölümde ise Eda ile Deniz nikâh masasına oturacaktır. Bu, formalite bir nikâhtır. Eda, hafızasını kaybeden Serkan’ın kendisini hatırlaması için birçok yol denedi. Eda’nın nikâhı yaklaştığında onu gelinlikle gören Serkan, ona çok güzel olduğunu söyledi.

Sen Çal Kapımı dizisinde bu hafta, değişikliklere, entrikalara ve sürprizlere gebe görünüyor.

Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümleri, 13 Mart 2020 Cumartesi günü Fox TV’de saat 20:00’den itibaren ekranlarınızda olacak. Diziyi kaçıranlar, dizinin kanaldaki yayınından sonra kanalın web sitesinden veya Youtube platformundan izleyebilirler.

You cannot copy content of this page