Sen ve Ben Filmi Konusu ve Oyuncuları

06.01.2022
Sen ve Ben Filmi Konusu ve Oyuncuları

Yapımcılığını Süreç Filmin üstlendiği Sen ve Ben filminin oyuncuları arasında Melis Tüzüngüç, Yalçın Hafızoğlu, Suat Sungur, Hülya Duyar, Zeynep Köse, Rami Narin, Bülent Çolak, Hande Özen ve Mert Yavuzcan gibi oyuncular yer alacagi söyleniyor.

Sen ve Ben filminin çekimleri başladı.

Show Tv ekranları için çekilecek olan filmde Melis Tüzüngüç, Yalçın Hafızoğlu, Suat Sungur, Hülya Duyar, Zeynep Köse, Rami Narin, Bülent Çolak, Hande Özen ve Mert Yavuzcan gibi isimler yer alacak.

Sen ve Ben filmi şubat 2022 de Show TV de yayınlanacak.

Sen Ve Ben filminin başrolünde yer alan Melis Tüzüngüç, 4 Ekim 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Kamera karşısına ilk defa 2011 yılında yayınlanan Yıldız Masalı isimli dizi ile geçen oyuncumuz dizide hayat verdiği İpek karakteriyle büyük beğeni toplamış ve dizi bittikten hemen sonra Harem dizisinde ve Karaman’ın Koyunu filminde yer almıştır.

Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Melis tüzüngüç daha önce Baba Candır, kanatsız Kuşlar, Babam Sınıfta Kaldı Böyle Bitmesin, Kız Babası, Bekarlığa Veda gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Sen Ve Ben filminin başrol oyuncusu Yalçın Hafızoğlu, 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olan Yalçın Hafızoğlu, kamera karşısında ilk defa 2016 yılında Kiralık Aşk dizisi ile geçmiştir.

Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Selim karakteriyle büyük beğeni toplayan ve aynı yıl Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosu dahili olan ve 2016- 2021 yılları arasında dizide Hızır Ali karakterini canlandıran oyuncumuz önümüzde ki günlerde Sen ve Ben filmiyle ekranlarda olacaktır.

You cannot copy content of this page