Seni Çok Bekledim Oyuncuları, Konusu ve Yeni Katılan Oyuncular

02.10.2021
Seni Çok Bekledim Oyuncuları, Konusu ve Yeni Katılan Oyuncular

Seni Çok Bekledim Oyuncuları, Konusu ve Yeni Katılan Oyuncular

Star TV’nin 2021 yılında yayına soktuğu ve güvendiği yapımların başında Seni Çok Bekledim dizisi geliyordu. Akrep dizisinin Perşembe gününe çekilmesiyle Cuma günü gösterilen Seni Çok Bekledim, reytinglerde beklenen başarıya ilk 6 Bölümde ulaşamadı.

Dizi, Arka Sokaklar, Kırmızı Oda, Son Yaz, Ramo gibi rakiplerinin gerisinde kaldı. Bu gündeki iddialı rakipleri arasında son dönemlerde sadece Akıncı ve Payitaht Abdülhamit’i geride bırakmayı başardı.

Diziyle ilgili günü değişecek ve 15. Bölümden sonra sonlanacak söylentileri içerisinde ekip, tüm hızıyla çekimlerini sürdürüyor.

Dizinin senaryosunu, aynı zamanda başrol oyuncusu da olan Özcan Deniz üstleniyor.

Seni Çok Bekledim Konusu

Başarılı oyuncu Özcan Deniz; Seni Çok Bekledim’de Kadir karakterini canlandırıyor. Kadir; ailesinden uzakta, Katar’da tek başına yaşayan, orada kendine bir yaşam kuran bir iş adamıdır. Babası Erzincanlı olan Kadir, babasını 1993 senesindeki depremde kaybetmiştir. Depremden sonra annesi ve kardeşi Erol ile İstanbul’a yerleşen Kadir’in ve ailesinin hayatında Erzincan depremi kalıcı izler bırakmıştır.

Dizide güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu da Ayliz rolüne can veriyor. Ayliz de babasız büyüyen bir kız çocuğu olarak onun eksikliğini yüreğinde çoğu zaman hissetmiştir. Ancak tüm bu olumsuzluğa karşın, ayakları yere sağlam basan biri olmuştur. Kadir ve Ayliz’in yolları Katar’ın başkenti Doha’da kesişir. Kadir, daha ilk görüşte Ayliz’den etkilenmiştir.

Dizi, hayatlarını ortak bir alanda buluşturan Ayliz ve Kadir için tevafuk sözcüğüyle ifade edilebilecek bir hikâye ekseninde ilerlemektedir. Tevafuk, tesadüfün manevi anlamdaki karşılığıdır. Karşılaşmaları, gizemli bir el, yani Allah tarafından oluşturulmuş bir senaryodur.

Dizinin ilk bölümlerinde Doha ve Erzincan’da gerçekleştirilen çekimler, şu an İstanbul’da sürdürülüyor.

Seni Çok Bekledim Dizisi Kadrosu

Dizide Özcan Deniz ile İrem Helvacıoğlu başrolü paylaşıyor.

Yapımın ön plana çıkan bir diğer oyuncusu da Erol rolündeki İlhan Şen’dir. 1987 Bulgaristan doğumlu olan Şen, daha önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Ramo dizileriyle kamera karşısına geçmişti. Selahattin karakteriyle yapımda yer alan Caner Şahin de son bölümlerdeki birçok sahnede izleyicinin karşısına çıkıyor.

İçerde dizisinin Yusuf Müdür’ü usta oyuncu Mustafa Uğurlu, Seni Çok Bekledim de Cemal karakteriyle rol üstleniyor. Cemal, Kadir’in üvey babasını canlandırıyor.

Kadir’in annesini ise Mihre adıyla Lila Gürmen oynuyor.  Umut rolüyle oynayan Ömer Gökay Şanlıer de yapıma çocuk oyuncu olarak renk katıyor. 

Dizinin diğer oyuncuları da Durul Bazan, Yıldız Kültür, Ali İpin, Şehsuvar Aktaş, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Türkü Turan gibi isimlerden oluşuyor.

Dizinin kamera arkası kadrosu;

Dizinin yönetmenliğini Yasemin Türkmenli yapıyor. Yapımcılığını Skala Yapım – DNZ Film’in gerçekleştirdiği filmin senaryosunu Özcan Deniz kaleme alıyor.

Seni Çok Bekledim Dizisi Yeni Oyuncular

Seni Çok Bekledim’in ilk bölümlerinde çok sık oyuncu değişikliği gerçekleşmedi. Ancak 6. Bölümden sonra yönetmenlik koltuğunda değişiklik yaşandı. İlk 6 bölüm, yönetmenlik koltuğunda Şahin Altuğ görev yaptı. Fakat Altuğ, sağlık sorunları nedeniyle, 6 bölümü çektikten sonra ayrıldı. Dizinin bu bölümden itibaren yönetmeni ise Yasemin Türkmenli oldu.

Dizide ilginç bir gelime yaşandı. Zahide rolünü canlandıran başarılı oyuncu Türkü Turan, bir karakterle çıktığı yapıma başka bir karakterle dâhil oldu. Bilindiği üzere Türkü Turan, Seni Çok Bekledim’de Zahide rolüyle seyircinin karşısına çıkmıştı. Güzel oyuncu artık Zahide karakterini canlandırmayacak. Daha önce Zahide, senaryo gereği kaza sonucu ölmüştü. Ancak Türkü Turan, şimdi de Bahçıvan Hasan’ın kardeşi Meryem ismiyle diziye yeniden katıldı.

Ayrıca dizinin 26 Şubat tarihli 5. bölümüne ünlü ses sanatçısı Nil Burak, “Sen de Başını Alıp Gitme” şarkısıyla bir bölümlüğüne dâhil olmuştu. 

6. bölümde ise Ziver Armağan Açıl bölüm oyuncusu olarak yer aldı. Dizide Savcı rolüyle de Hande Oktan rol üstlendi.

Seni Çok Bekledim’in yeni bölümü, Cuma günleri Star TV’de saat 20:00’den itibaren ekranlarınızda olacak.

You cannot copy content of this page