Son Yaz 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı

29.04.2021
Son Yaz 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Son Yaz dizisinin 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı, 19 Mart 2021 Cuma günü ekranlara gelecek Son Yaz dizisinin yeni bölüm fragmanı gösterildi mi, Son Yaz’ın 18. bölümü ne zaman yayınlanacak, başına gelenlerden sonra Selim Kara’nın Akgün’e karşı tutumu nasıl olacak, yeni bölümde hangi gelişmeler yaşanacak, Selim ve Canan’ın ilişkileri nasıl seyir edecek?

FOX TV’de Cuma günleri yayınlanan Son Yaz dizisinin izleyicileri, bir yandan bu tür soruların yanıtını arıyor bir yandan da 18. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor. herkes 18 .bölüm ile cuma akşamı yayınlanacak sahnelerini merakla ve sabırsızlıkla bekliyor.

FOX TV ekranlarında Cuma akşamları izleyiciyle buluşan Son Yaz dizisi, organize suç şebekesini çökertmeyi amaçlayan Savcı Selim Kara’nın hem hukuksal mücadelesini hem de bunu yapmaya çalışırken ailesiyle olan ilişkilerini ele alıyor. Savcı, organize suç hükümlüsü Selçuk Taşkın ile iş birliği yaparak, onun oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı koruma şartıyla olayların üstüne gider. Selim Kara, süreç içerisine bir yandan işini yapar, öte yandan ailesini de tehlikelerden korumak çabası içerisine girer.

Kahramanları her hafta farklı maceraların içerisine giren dizinin izleyicileri, cuma akşamlarını iple çekiyor, öte yandan da dizide neler olabileceğini merak ediyor. Seyirciler, Son Yaz’ın yeni bölümünün ipucu niteliğindeki fragmanının kamuoyuna duyurulup duyurulmadığını araştırıyor.

Fox TV’nin 2021 yılının ilk gününde yayınlamaya başladığı Son Yaz, sadece ülke içinde değil, uluslararası alanda da önemli gelişmeler yaşadı. Dizinin yurt dışı satışlarına başladığı öğrenildi. Son Yaz’ın 22. Bölümle beraber sezon finali yapacağı ve yeni sezonda da devam edeceği bilgisine ulaşıldı.

Son Yaz 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19 Mart 2021 Cuma akşamı FOX TV’de yayına girecek olan Son Yaz dizisinin fragmanı şimdiye dek yayınlanmadı. Fakat 12. bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde olacak, yeni bölümle alakalı öğrenmek istediğiniz tüm bilgiler, anında sitemizde yayınlanacak.

Bunun dışında dizi takipçileri, FOX TV’nin resmi web sitesi veya resmi Instagram adresi üzerinden 12. bölümün ipuçlarına ulaşabilir. Ayrıca dizinin eski bölümleri ve künyesine dair içeriklere de ulaşmak istiyorsanız yayıncı kuruluşun resmi web sitesini takip edebilirsiniz. Bu adresi takibi sürdürdüğünüzde hem dizinin arşiv bilgisini temin edebilir hem de gelecek bölümler hakkındaki ipuçlarına ulaşabilirsiniz. Böylelikle yeni fragman yayınlanır yayınlanmaz yeni bölümün heyecanını anında yaşayabilirsiniz.

Şu ana kadar fragmanı yayınlanmayan 18. bölümün nasıl olacağını yapımın hayranları merakla beklemeye koyuldu.

Son Yaz dizisi en son çıkan fragmanı (18. bölüm fragmanı, Son Yaz dizisinin 18. bölüm fragmanı yayınlandığı an burada, web sitemizde olacak)

Son Yaz dizisinin Son Bölümlerinde Neler Olmuştu?

Dizinin 10. Bölümünde Akgün, Selim Kara’nın önüne atlayarak onu kurtardı ama kendisi hastaneye kaldırıldı. Daha sonra ise iyileşerek çıktı.

Akgün Gökalp Taşkın, Savcı Selim Kara’ya karşı kurulan bir kumpasın içerisinde istemeden yer aldı. Akgün’ün karşıdaki kişilerin ağzından söylediği sözler, kendi ifadesiymiş gibi yansıtılmak amacıyla kayıt altına alındı. Bu kayıttaki amaç, Selim Kara’yı Akgün’e karşı kışkırtmaktı.

Yine 10. Bölümde Yağmur, Akgün’ün, babasını korumak amacıyla geldiğini anladı ve onunla yeniden barıştı. Polisin yanına geldiği haberini Alan Akgün, Yağmur’un elinden tutarak odadan çıkmayı amaçlarken Yağmur’un babası Savcı Selim Kara, onları el ele halde gördü.

11. Bölümde ise Akgün, babasının adının yazıldığı özel tabancası kayboldu. Akgün, panik içerisinde tabancasının aradı.

Hedefte hem Akgün hem de Selim Kara vardı. Akgün, Selim Kara’yı korumak için uğraştı ancak ona olan inancını yitiren Selim Kara güvenmedi. Fakat Selim, dosya takibini yaptığı kirli adamlarca vuruldu.

Son Yaz’a ilişkin tüm soruların cevabı Cuma günü saat 20.00’den itibaren FOX TV’de olacak. Diziyi kaçıranlar, dizinin kanaldaki yayınından sonra kanalın web sitesinden veya Youtube platformundan izleyebilirler.

You cannot copy content of this page