Survivor 2022 All Star Yasin Obuz kimdir?

15.01.2022
Survivor 2022 All Star Yasin Obuz kimdir?

Yasin Obuz, TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2022 All Star sezonunda gönüllüler kadrosunda yer alan isimler arasındadır.

Yasin Obuz, 21 Kasım 1988 tarihinde Diyarbakır’da doğdu. Üç kardeş olan Yasin Obuz, küçük yaşlardan beri sporla yakından ilgilenmektedir. 1998 yılında ilk spor lisansını çıkarttı. Amatör olarak ve profesyonel olarak futbol ile ilgilenen Yasin Obuz, ek olarak 2 yıl kadar jimnastik ile ilgilendi.

Yasin Obuz Ankara Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Bölümü mezunudur. Üniversite okuduğu yıllarda fitness, futbol, yüzme gibi alanlarda kendisini geliştirdi. Üniversite yıllarının son dönemlerinde yemek yapmaya merak salan Yasin Obuz, mutfak yemeklerini yapma üzerine eğitimler aldı ve kendisini aşçılık alanında geliştirdi.

Spordan daha çok yemek yaparken mutlu olan Yasin Obuz, yemek mutfağını iyice öğrenmek için yaklaşık olarak 20 kadar ülkeye seyahat etti. Buralarda farklı yemek kültürlerini gördü ve nasıl yapıldığı üzerine birçok tecrübe edindi.

Survivor yarışmacıları hakkında merak edilen bir diğer konu da evli mi bekar mı oldukları oluyor. Survivor Yasin Obuz’un medeni hali bekardır.

YASİN OBUZ KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Yasin Obuz, 21 Kasım 1988 tarihinde Diyarbakır’da doğdu. Survivor 2020’de gönüllüler kadrosunda yer alan Yasin Obuz, 1.83 m boyunda ve 82 kilo ağırlığındadır.

Survivor 2022 All Star sezonunda yarışacak Yasin Obuz, Instagram’da yasinobuzofficial kullanıcı ismiyle yer alıyor. Survivor Yasin’in şu an bir milyonun üzerinde takipçisi bulunuyor.

You cannot copy content of this page