Survivor 2022 şampiyonu Nisa oldu! #Survivor2022AllStar şampiyonu Nisa kim?

01.07.2022
Survivor 2022 şampiyonu Nisa oldu! #Survivor2022AllStar şampiyonu Nisa kim?

Survivor şampiyonu Nisa Mı, Adem Mi? 2022 Survivor şampiyonu kim oldu, büyük ödülü kim kazandı?

ŞAMPİYON NİSA OLDU.

Survivor şampiyonu için geri sayım başladı. Geçtiğimiz akşamki yarı finalde, final koltuğuna oturacak iki isim belli oldu. Oylamada Nisa ve Adem, isimleri Batuhan’ın önünde çıktığı için finale kalan isimler oldular. Şimdilerde programın sıkı takipçileri “2022 Survivor şampiyonu birincisi kim oldu, büyük ödülü kim kazandı?” soruları yanıt aramaya başladı. Heyecanlı bekleyiş devam ediyor.

İki finalistin sevenleri ve destekleyicileri peş peşe SMS’lerle şampiyonu belirlemeye çalışıyor. Peki, 2022 Survivor şampiyonu birincisi kim oldu, büyük ödülü kim kazandı? İşte final gecesinden detaylar…

2 Temmuz 1998 tarihinde Prag’da dünyaya gelen Nisa Bölükbaşı’nın babası Türk ve Boşnak asıllı, annesi ise Çek asıllıdır. 

Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başlayan Nisa Bölükbaşı 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti’ndeki en iyi yüzme takımında yer almaya başladı.

Aylardır adada kıran kırana bir mücadele sürüyor. Yarışmacılar canlarını dişine takıp kupayı kaldırabilmek için parkurlarda kıra kırana yarıştı. Ve her hafta yapılan oylamalarla geriye sadece Nisa Bölükbaşı ve Adem Kılıçcı kaldı. 2022 Survivor şampiyonu yalnızca birkaç saat sonra belli olacak.

Finalin iki ismi belli oldu. Oynanan kıran kırana mücadelede Adem, Nisa’yı son anda yendi ve adını finale yazdırmıştı.

29 Haziranda ise SMS oylamalarıyla finale kalan son yarışmacı Nisa oldu.

ŞAMPİYON NİSA OLDU.

You cannot copy content of this page