Survivor Sude Burcu Kimdir ?

15.01.2022
Survivor Sude Burcu Kimdir ?Survivor Sude Burcu evli mi çocuğu varmı, instagram hesabı, boyu, kilosu ne?

11 Mayıs 1996 tarihinde İzmir’de doğdu. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde okudu. Zumba eğitmenliği yapıyor. 2 kez Avrupa 3.’lüğü, 1 kez Balkan Şampiyonluğu, 7 kez Türkiye Şampiyonluğu kazandı.

Sude Burcu boyu: 1.66

Sude Burcu kilosu: 57

Sude Burcu’nun Instagram hesabı “sudeeburcu” ve şu an 125 bin takipçisi bulunuyor.Survivor Sude, 11 Mayıs 1996 tarihinde İzmir’de doğdu. Sude Burcu‘nun babası futbol antrenörü, annesi pilates eğitmeni, 2 kız kardeşi de Sude gibi tekvandocu. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 3. sınıf öğrencisi Sude, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde spor hayatına profesyonel olarak devam ediyor.

Sude Burcu’nun adı bir dönem basında Mehmet Işıkdoğan ile anılmıştı. 2022 Ocak ayı itibariyle Sude Burcu’nun çocuğu yok. Genç sporcunun Instagram hesabı @sudeeburcu. Ocak 2022 itibariyle 138 bin takipçisi bulunuyor.Sude Burcu, TV8 ekranlarında başlayan Survivor 2022 All Star ilk bölümü ile kendini gösterdi. Survivor 2022 All Star yarışmacıları arasında yer alan Sude Burcu yarışmanın iddialı isimlerinden. Survivor All Star 2022 gönüllüler takımında yer alan,11 Mayıs 1996 İzmir doğumlu Sude Burcu’nun babası futbol antrenörü, annesi pilates eğitmeni, 2 kız kardeşi de Sude gibi tekvandocu.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 3. sınıf öğrencisi Sude, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde spor hayatına profesyonel olarak devam ediyor. Aynı zamanda da zumba eğitmenliği yapıyor. 2 kez Avrupa 3.’lüğü, 1 kez Balkan Şampiyonluğu, 7 kez Türkiye Şampiyonluğu gibi dereceleri var.Survivor Sude Burcu izleyiciler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Fiziksel özellikleri merak edilen başarılı yarışmacı 1.66 boyunda ve 57 kilogram ağırlığındadır.

Survivor 2022 All Star yarışmacısı Sude Burcu’nun özel hayatı hakkında bilgiler merak edilmeye devam ediyor. Özel hayatından karelerini Instagram hesabında paylaşan Sude, ‘sudeeburcu’ kullanıcı adıyla Instagram’da yer alıyor. Survivor Sude’nin 129 bin takipçisi bulunuyor.

2 kez Avrupa 3.’lüğü, 1 kez Balkan Şampiyonluğu, 7 kez Türkiye Şampiyonluğu gibi dereceleri var. Sude, 1.66 boyunda ve 57 kilogram ağırlığındadır.

You cannot copy content of this page