Sütşurup Ailesi Borsa Kimdir? Melis Sütşurup ve Mustafa Sandal çiftine babadan milyonluk jest!

06.05.2022
Sütşurup Ailesi Borsa Kimdir? Melis Sütşurup ve Mustafa Sandal çiftine babadan milyonluk jest!

Sütşurup Ailesi Kimdir? Melis Sütşurup ve Mustafa Sandal çiftine babadan milyonluk jest!

1989 doğumlu olan Melis Sütşurup butik sahibidir. Daha önceki evliliğinde bir oğlu vardır.

Sosyetik güzel olarak bilinen Sütşuruğ, Amerika’da kavga ettiği Mustafa Sandal’ın barışmak yerine arkadaşıyla Paris’e geçmesi üzerine 7 aylık aşkını bitirmişti..

Daha sonrada Mustafa Sandal’ın Sütşurup’u aldattığı iddiları ortaya çıkmıştı. 

Melis Sütşurup’ta Mustafa Sandal gibi daha önce bir evlilik yaşamıştır. Bu evlilikten Yiğit adında bir oğlu vardır.

Mustafa Sandal, geçtiğimiz şubat ayında aile arasında düzenlenen sade bir nişan töreniyle Melis Sütşurup ile evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Nikâh masasına oturmaya hazırlanan çiftten Melis Sütşurup’un babası Cihan Sütşurup, ünlü çifte büyük jest yaptı.

Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup, mutlu beraberliklerini taçlandırmaya hazırlanıyor. 3 Haziran’da İtalya’nın başkenti Roma’da gerçekleşecek nikâh töreni ile mutluluğa ‘Evet’ diyecek çift, 10 Haziran’da ise Marmaris’te ailelerini ve dostlarını düğünlerinde ağırlayacak.
Melis Sütşurup ve Mustafa Sandal çiftine babadan milyonluk jest!

Ünlü çifte en büyük sürprizi ise sosyetik güzelin babası Cihan Sütşurup yaptı. İş insanının, düğün organizasyonun tüm masraflarını üstlendiği iddia edildi.

Jest karşısında Sütşurup Ailesi’ne teşekkür eden şarkıcı, ısrarlar sonucunda hediyeyi kabul etmek zorunda kaldı. Sütşurup ve Sandal’ın, düğün için bir organizasyon şirketiyle de anlaştığı öğrenildi. İş insanının, misafirlerin konaklama, ulaşım ve diğer masrafları için birkaç milyon lirayı gözden çıkardığı edinilen bilgiler arasında.

10 Haziran akşamı restoranda ‘Yunan Gecesi’ yapacak olan çift, 11 Haziran’da otelin manzaralı çimenliğinde düğün yapacak. Ardından beach’e inecek olan davetlileri, burada eğlenceli bir parti bekliyor. Düğün, ertesi sabah keyifli bir brunch’la sona erecek.

Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup, düğün davetiyelerini de göndermeye başladı. Kısa bir videodan oluşan davetiyede; Mustafa Sandal, müstakbel eşine ‘Jest Oldu’ şarkısını söyleyerek, “Ah sen ne güzel, ne güzel gülüyorsun/Kız sen ne güzel, ne güzel bakıyorsun” diyor.

You cannot copy content of this page