Sweet Home 2. sezon ne zaman çıkacak? Netflix Duyurdu! Sweet Home 2. onay aldı mı? Yayın tarihi belli oldu mu?

27.06.2022
Sweet Home 2. sezon ne zaman çıkacak? Netflix Duyurdu! Sweet Home 2. onay aldı mı? Yayın tarihi belli oldu mu?

Sweet Home 2. sezon ne zaman? Sweet Home 2. onay aldı mı? Yayın tarihi belli oldu mu?

Sweet Home ( Korece : 스위트 홈 ; RR : Seuwiteuhom ) bir olduğunu kıyamet korku Güney Koreli televizyon dizisi oynadığı Şarkı Kang , Lee Jin-wook ve Lee Si-young . 2,1 milyardan fazla net görüntüleme kaydeden Kim Kan-bi ve Hwang Young-chan’ın aynı adlı Naver webtoon’una dayanandizi,18 Aralık 2020‘de Netflix’te yayınlandı.

Sweet Home 2. sezon ne zaman? Sweet Home 2. onay aldı mı? Yayın tarihi belli oldu mu?

Sweet Home hayranları, aboneler ve bazı dizi-film eleştirmenleri tarafından bu kadar mükemmel bulunmasına rağmen, yapım şirketi herhangi bir yeni sezonla ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Bu sebeple de 2.sezon ağının yeni bölümleriyle ilgili olarak ne zaman gündeme getireceğini şu an kimse tahmin edemiyor.

Sweet Home dizisinin Netflix platformunda dünya genelinde iyi performans gösterdi. Şimdi ise 32 farklı sıralama da t0 listesine girmeyi başardı. Sweet Home dizisi özellikle ülkemizle ile birlikte, Güney Kore, Malezya,Singapur, Tayvan Filipinler, Katar, Tayland ve Vietnam’da Netflix platformunda bir numaraya yükseldi.

Sweet Home Dizisinin Konusu

Sweet Home dizisinin konusu, izole edilen bir alanda, canavara dönüşen insanlar ile mücadele eden bir grup kişinin etrafında dönmektedir. Lise öğrencisi olan Cha Hyun-Soo karakteri;babası annesi ve küçük kardeşiyle birlikte hayatını sürdürmektedir.

Sweet Home Dizisinin Konusu Fakat ailesiyle konuşmayacak kadar sessiz, pasif birisidir. Bir gün, onun dışında kalan üm ailesi, trafik kazasında hayatını kaybederek yalnız kalır.

Hayatta yalnız kaldığı için küçük apartman dairesine taşınan karakter, aniden insanların canavarlaşmaya başladığı bir olayla karşılaşır. Diğer apartman sakinlerinin yanında, canavarlara karşı mücadele etmeye ve de hayatta kalmaya çalışır. Sert bir karakter olan kadın karakter Seo Yi-Kyung, Özel kuvvetlerde hizmet vermiş olan eski bir itfaiyecidir. Zeki ve oldukça soğukkanlı birisi olan Lee Eun-Hyuk, bilinmeyen bu salgında, sağlıklı olan apartman sakinlerine liderlik etmeye ve de yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Dışarı çık ve savaşa katıl. Sweet Home 2. ve 3. sezonları şimdi yapım aşamasında.

You cannot copy content of this page