Tuana Yılmaz Kimdir? Burak Yörük’ün Sevgilisi Tuana Yılmaz Kaç Yaşında, Nereli, Mesleği Ne?

23.04.2022
Tuana Yılmaz Kimdir? Burak Yörük’ün Sevgilisi  Tuana Yılmaz Kaç Yaşında, Nereli, Mesleği Ne?

Tuana Yılmaz Kimdir? Burak Yörük’ün Sevgilisi Tuana Yılmaz Kaç Yaşında, Nereli, Mesleği Ne?

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan sosyal medya fenomeni Tuana Yılmaz 22 Haziran tarihinde dünyaya gelmiştir.

Yengeç burcu olan sosyal medya fenomeni Twitch platformunda yaptığı yayınlarla yoğun ilgi görmektedir. Ünlü oyuncu Burak Yörük ile aşk yaşamaktadır.

Seyahat etmeyi çok seven sosyal medya fenomeni Norveç, İsveç, Fransa, İtalya gibi ülkelere gitmiştir. Kaykay yapmayı, ATV kullanmayı şarkı söylemeyi çok sevmektedir.

Oyun oynamaya bayılmaktadır ve bu konuda yoğun övgü almaktadır. Eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi ve Politecnico di Milano’da tamamlamıştır. Ürün tasarımcısı olarak çalışmaktadır. 

Güzelliği ile yoğun övgü alan Yılmaz, sosyal medyada takipçileri tarafından Margot Robbie’ye benzetilmektedir.

Oyun oynamayı çok seven Yılmaz, Twitch yayınlarıyla dikkat çekmektedir.

Instagram’da 75.1K takipçisi bulunan Yılmaz sosyal medyada başarısını her geçen gün arttırmaktadır. hesabına @yilmaztuana adresinden ulaşabilirsiniz.

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ismi ön plana çıkan Tuana Yılmaz, ürün tasarımcısıdır ve ünlü oyuncu Burak Yörük ile yaşadığı aşk magazin basınında sıklıkla yer alıyor.

Eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi ve Politecnico di Milano’da tamamlayan Yılmaz kaykay yapmayı ve ATV kullanmayı çok sevmektedir. Sosyal medyada hayvansever kişiliği ile yoğun övgüye mazhar olan Yılmaz’ın bir köpeği var.

22 Haziran tarihinde dünyaya gelen Yılmaz, seyahat etmeyi sevmektedir ve birçok ülkeye seyahat etmiştir. Güzelliği ile yoğun övgü alan Yılmaz, sosyal medyada takipçileri tarafından Margot Robbie’ye benzetilmektedir. Oyun oynamayı çok seven güzel sosyal medya fenomeni, yaptığı Twitch yayınlarıyla dikkat çekmektedir.

Tuana Yılmaz Kimdir? Burak Yörük’ün Sevgilisi Tuana Yılmaz Kaç Yaşında, Nereli, Mesleği Ne?

You cannot copy content of this page