Ufuk Özkan Eşi kimdir, kaç yaşında? Nazan Güneş Özkan kimdir?

03.08.2022
Ufuk Özkan Eşi kimdir, kaç yaşında? Nazan Güneş Özkan kimdir?

Ufuk Özkan Eşi kimdir, kaç yaşında? Nazan Güneş Özkan kimdir?

Geniş Aile dizisinde canlandırdığı ‘Cevahir’ karakteriyle yıldızı parlayan oyuncu ve sunucu Ufuk Özkan ile 17 yıllık eşi Nazan Güneş ayrıldı.Özkan ile 2005 yılında evlendiği Anadolu Ateşi dansçılarından Nazan Güneş boşandı.tv100’ün haberine göre; İstanbul Adliyesi 8. Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmada Eren adında bir oğulları olan ikili, anlaşmalı olarak evliliklerini noktaladı.

Nazan Güneş Özkan kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu, yaşı, ne iş yapıyor, mesleği, kardeşi? Ufuk Özkan eşi Nazan Güneş Özkan yer aldığı diziler, instagram hesabı yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Nazan Güneş Özkan Türk dansçıdır. Yaklaşık 10 yılı aşkın bir süre Anadolu Ateşi’nde başdansçı olarak görev yaptı. Oyuncu Ufuk Özkan eşi olarak tanınmaya başladı.

Nazan Güneş Özkan 1976 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Küçük yaşlarda dans dersleri aldı. Türkiye’nin ileri gelen Türk dans topluluğu olan Anadolu Ateşi’nde başdansçı olarak 10 yıl boyunca görev aldı. Nazan Güneş Özkan 2005 senesinde oyuncu ve sunucu Ufuk Özkan ile nikah masasına oturdu. Nazan Güneş Özkan eşi Ufuk Özkan ile evlendikten sonra Anadolu Ateşi’nde başdansçı olarak çalıştığı işini kendi isteği üzerine bıraktı ve ev hanımı olmayı tercih etti. Nazan Güneş Özkan ve Ufuk Özkan’ın bu evliliklerinden Eren Özkan adından bir de çocukları bulunmaktadır.Günümüzde yaşamını İstanbul’da ilerleten Nazan Güneş Özkan çocukları Eren’den sonra 2. çocuk için eşi Ufuk Özkan ile uzlaşma sağlayarak son noktayı koyarak 3 kişilik bir aile olarak hayatlarını sürdürme kararı almışlardır.

You cannot copy content of this page