Yasemin Şefik Kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi? Yasemin Şefik Ne İş Yapıyor?

17.01.2023
Yasemin Şefik Kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi? Yasemin Şefik Ne İş Yapıyor?

Yasemin Şefik Kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi? Yasemin Şefik Ne İş Yapıyor?

İlkokul yıllarını İzmir, İstanbul ve İsviçre’de geçirdikten sonra lise eğitimini İstanbul Avcılar Ticaret Lisesinden mezun olarak tamamlamıştır.

Devamında üniversite eğitimi için gittiği Yıldız Teknik Üniversitesinin işletme bölümünü okumuş ancak okulunu yarıda bırakmıştır.

İlk çalışmaya başladığı dönemlerde Aktüel Dergisinde foto muhabirliği yapmaya başlamış ve hemen ardından Radio Sport’da futbol programı sunmaya başlamıştır.

Kariyeri boyunca televizyonlar için metin yazarlığı, radyo sunuculuğu ve foto muhabirliği yapan Yasemin Şefik, son olarak stand up gösterileri yaparak hayatına devam etmektedir.

Kariyerine foto muhabirliği ile başlamış olan Yasemin şefik, Kral FM, Radio Hot, Best Fm gibi radyo istasyonlarında içerik hazırlayarak radyoculuk yapmıştır. Ayrıca çeşitli skeçler hazırlayarak dinleyenlerinin keyifli saatler geçirmelerini sağlamış başarılı bir şekilde radyoculuk yapmaya devam etmiştir.

2012’de Anladım bozukluğu 2013’te Dünlük isimli kitaplarını yayınlamıştır. Ayrıca Murat Boz, Demet Akalın, Bengü, Yeşim Salkım, Ege, Emre Altuğ, Hepsi Grubu gibi sanatçı ve gruplara danışmanlık ve menajerlik hizmeti vermiştir.

Ayrıca hem radyo kanallarına hem de TV programlarına içerik yazarlığı yapmaktadır. Milliyet Gazetesinde ünlülerle yapmış olduğu röportajlardan veya farklı konulardan hazırlamış olduğu içerikleri yazdığı bir de köşesi bulunmaktadır.

Skeç ve stand up gösterileri hazırlayarak sevenleriyle bir araya gelmektedir.

Halen daha içerik yazarlığı, süpervizörlük, fotoğrafçılık, radyo sunuculuğu ve metin yazarlığı yaparak kariyerine devam etmektedir.

Yasemin Şefik Evli Mi?

Ünlülerle yapmış olduğu farklı ve ses getiren röportajlar yazmış olduğu skeç ve kitaplarla üretken bir yazardır Yasemin Şefik. Yay burcudur. Yasemin Şefik evli değildir.

Yasemin şefik Hangi Radyoda?

Kariyeri boyunca birçok radyo kanalında yayın yapmıştır. İçerikleri hem hazırlayıp hem de sunmaktadır. Best FM, Karal FM, Radio Hot gibi kanallarda radyoculuk yapmıştır. Şu an Hafta içi Her Gün 14.00-16.00 saatlerinde Best FM’de dinleyicileri ile buluşmaktadır.

TRT haber’de saat gece 11’ de Haber Sizsiniz programını da sunmaktadır.

Yasemin Şefik Kaç Doğumlu?

Yasemin Şefik Türk foto muhabiri, sunucu ve içerik üreticisi yazardır. 22 Kasım 1979 tarihinde, st. Gallan İsviçre’de dünyaya gelmiştir. Yay burcudur. 2022 yılı itibari ile 43 yaşındadır.

Yasemin Şefik Nereden Mezun?

Yasemin Şefik st. Gallen İsviçre’de dünyaya gelmiştir. İlkokulu İsviçre’de tamamlamıştır. İstanbul Avcılar Ticaret Lisesinde lise eğitimini tamamlamıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünü tercih etmiş fakat bilinmeyen bir sebepten eğitimine devam etmemiştir.

Ailesine okula gittiğini söyleyerek fotoğraf çekmek için kendisine mekanlar aradığını söyleyen Yasemin Şefik, hiçbir zaman okul okumak ile ilgili bir hevesi olmadığını söylemektedir. Kendisini mutlu eden işlerin komedi ve skeç yazarlığı olduğunu kendisini yazarlık konusunda geliştirmek için mesleğe erkenden başladığını belirtmektedir.

Yasemin Şefik Aslen Nereli?

İsviçre doğumlu olan Yasemin şefik ilkokuldan sonra ailesiyle birlikte İstanbul’a yerleşmiştir. Kariyerine İstanbul’da başlamış ve halen İstanbul’da yaşamaktadır. Aslen nereli olduğu ile ilgili net bir bilgi yoktur.

Yasemin Şefik Instagram Adresi Nedir?

Yasemin Şefik Instagram’da oldukça aktif. Gündemi takip ediyor ve çekmiş olduğu fotoğrafları sevenleriyle paylaşıyor. Yasemin Şefik instagram adresi yaseminsefik. Twitter adresi ise @yaseminsefik

You cannot copy content of this page