Yol Arkadaşım 2 filmi Konusu Nedir ? Yol Arkadaşım 2 filmi Nerede Çekildi ;

Yol arkadaşım 2 filminin çekimleri İstanbul’da başladı. İstanbul’un farklı bölgelerinde çekilen sahnelerin ardından çekimler, İstanbul-Ayvalık yolu üzerinde devam etti. Yol Arkadaşım 2 filminin büyük bir yol üzerinde çekildi ancak, Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde de çekilen birçok sahne filmde yer alıyor.

Şeref ve Onur, Ayvalık’a yaptıkları yolculuk sırasında dost olurlar ve birlikte pek çok badire atlatırlar. Arada geçen bir yılın ardından iki arkadaş iyice kenetlenmiştir. Onur ve Şeref sadece iş arkadaşı olmakla kalmayıp ev arkadaşı da olmuştur.

Ancak bu iki arkadaş tamamen birbirlerine zıt karakterlere sahiptirler ve bu farklılıkları onların hem iş hem de ev yaşantılarında birçok sıkıntıya neden olmaktadır.

Müizk kariyerine atılmaya çalışan Onur’un menajerliğini Şeref yapmaktadır ancak bu konuda gerçekten beceriksizdir. Bu durumdan çok sıkılan Onur, sevmediği eski işi ilaç mümessilliğine geri dönmeye karar verince Şeref arkadaşına alelacele bol sürprizli bir turne ayarlar. İkilinin bu turne yolculuğu da macera, aşk, aksiliklerle dolu geçecektir…

Bir Cevap Yazın

error: Site İçeriği Korunmaktadır.