Zeynep Tuğçe Bayat yaş kaç? Zeynep Tuğçe Bayat kimdir? Zeynep Tuğçe Bayat eşi?

06.03.2022
Zeynep Tuğçe Bayat yaş kaç? Zeynep Tuğçe Bayat kimdir? Zeynep Tuğçe Bayat eşi?

1990 yılında Mersin’de dünyaya gelen Zeynep Tuğçe Bayat, 32 yaşındadır.

Oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat, 1990 yılında Mersin’de dünyaya geldi.

Lise eğitimi tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesinde hukuk eğitimi aldı. Üniversite yıllarında, özel tiyatro ve sahne arkasında çalıştı.

Ardından oyunculuk  kariyerine başlayan Bayat, pek çok dizi ve filmde yer aldı.

İlk kez 2009’da yayınlanmaya başlayan “Arka Sıradakiler” isimli dizi ile kamera önüne geçti.

Daha sonra ise “Gönülçelen” isimli dizide “Nevra” karakterine hayat verdi.

2011’de “Yıldız Masalı” isimli dizide “Pelin” karakterini canlandırdı. 2014’te “Ah Neriman” isimli dizide “Yeşim” karakterini canlandırdı.2015’te “Çilek Kokusu” isimli gençlik dizisinde “Gonca” karakterini canlandırdı. Zeynep Tuğçe Bayat, 23 Ağustos 2020 tarihinde Cansel Elçin ile evlendi.

Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı, senaryosunu Gökhan Horzum ve Ekin Atalar’ın kaleme aldığı Baba dizisinde Şahika karakterine hayat veren oyuncunun ismi Zeynep Tuğçe Bayat’tır.

Zeynep Tuğçe Bayat instagramda @zeyneptugcebaya kullanıcı adı ile bulunur ve 1.2 milyon takipçisi vardır 6 Mart 2022 itibariyle.

Zeynep Tuğçe Bayat eşi Cansel Elçin’dir. Cansel Elçin 48 yaşındadır. Cansel Elçin, Türk oyuncu, yönetmen ve senaristtir. Hatırla sevgili dizisinde oynadı.

https://netbilge.com/cansel-elcin-esi-cocugu-cansel-elcin-kimdir-cansel-elcin-kac-yasinda-cansel-elcin-instagram-adresi/