Zuhal Topal’la Yemekteyiz Can Özen Kimdir ?Ekranların sevilen sunucusu Zuhal Topal’ın sunduğu “Yemekteyiz” yarışmasında her hafta birbirinden iddialı ve becerikli 5 yarışmacı, el lezzetine güvenerek hazırladıkları iddialı menülerle rakiplerinin önüne geçmeyi amaçlıyor. Bu haftaki yarışanlardan bir tanesi de Can Özen.

TV8 kanalında yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında haftanın yarışmacıları bu hafta çok fazla ilgi gördü. Yeni yarışmacılar arasında bulunan Can Özen, daha önce Kuaförüm Sensin yarışmasına da katılmıştır. Can Özen, Ankaralıdır. Can Özen, 43 yaşındadır ve bekardır. Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de bu hafta Can Özen Cuma günü 5. gün yani 14 Ocak Cuma günü yarışacaktır. Cuma günü ise haftanın şampiyonu belli olacaktır.

Can Bey giyimiyle, tarzıyla, oyuncaklarıyla dikkat çekti. Can Bey ilk bölüm fragmanında, ”Öyle bir kıvamı olacak ki, ben ağzımın tadını çok iyi bilirim.” dedi. Can Beyin aksesuarlarını yarışmacılar da eleştirdi. Şengül Hanım Can Beye ”Neden bu yarışmaya katıldınız?” diye sordu. Can Bey ise ”Yemek yemeye katıldım.” karşılığını verdi.Can Özen Daha önce Kuaförüm Sensin’e katılmıştı

Dip boyası gelen ve manikürlü olmasına dayanamadığını belirten Can Özen, ”Kimseye yukarıdan bakmıyorum. Bu bir Yemekteyiz programı ama genel bir görsel şovdur. Benim karşıma kaliteli çıkmak zorundasınız. Muhteşem olmalısınız. Manikürünüz, saçınız, kıyafetiniz bana lütfen temiz ve vizyonel gelin.” açıklamasında bulunmuştu.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Can Özen Menüsü Nedir?

Can bey gerek açıklamaları gerek giyim tarzı gerekse yanında getirdiği kuklaları ile ilk günden Zuhal Topal’ın yarışmacıların ve izleyenlerin dikkatini çekti. 14 Ocak Cuma günü yarışmacıları evinde ağırlayıp tüm hünerlerini gösteren yarışmacı herkesten 10 puan almayı beklediğini söylüyor. Yarışmacılara sizi uzaya çıkaracağım diyen Can beyin mutfağının dağınıklığı gözlerden kaçmazken ilk yemek olan çorbada çıkan kapak yarışmacıları hayrete düşürüyor. Bir Cevap Yazın

error: Site İçeriği Korunmaktadır.