49 Filmi Ne Zaman ve Nerede Yayınlanacak? 49 Filmi Oyuncuları ve Konusu, 49 Filmi Nerede Çekiliyor?

15.06.2022
49 Filmi Ne Zaman ve Nerede Yayınlanacak? 49 Filmi Oyuncuları ve Konusu, 49 Filmi Nerede Çekiliyor?

49 Filmi Ne Zaman ve Nerede Yayınlanacak? 49 Filmi Oyuncu Kadrosu ve Konusu, 49 Filmi Nerede Çekiliyor?

49 Filmi Konusu: 49 Filmi gerçek bir hikayeden esinlenerek ekranlara gelecek ve filmde Türkiye Musul Başkonsolosluğu çalışanı 49 kişinin DAEŞ tarafından rehin alınması ve sonrasında kurtarılması anlatılacak.

Bu sezonun adından en çok söz ettiren dizilerinden bir tanesi olan FOX TV’nin Mahkum dizisindeki oyunculuğu ile zirveye ulaşan İsmail Hacıoğlu ile en son Star TV’de yayınlanan Annemizi Saklarken isimli dizide rol alan Hande Doğandemir’in başrollerinde yer aldığı filmin çekimleri başladı.

Doğandemir kendisini özleyen hayranlarına müjdeyi sosyal medyadan verdi. Oyuncu, partneri İsmail Hacıoğlu ile birlikte fotoğraflarını Instagram hesabından yayınladı.

Film, yakın tarihimizde geçen sarsıcı bir olayı anlatıyor. 49’da, DAEŞ terör örgütünün Musul’u ele geçirmesi sonrasında Türkiye Musul Başkonsolosluğu’nda bulunan 49 kişinin rehin alınması olayı işleniyor. Gerçek bir olaya dayanan filmin, aksiyonu yüksek çekimleriyle de dikkat çekmesi bekleniyor.

Filmde İsmail Hacıoğlu ve Hande Doğandemir ile birlikte Sinan Tuzcu da oynuyor. 49 isimli sinema filmi, gerçek bir hikayeden uyarlanması ve Türkiye’nin rehin alınma olayı sırasında arka planda neler yaptığını anlatması bakımında çok önemli bir yapım olarak görünüyor.

Hakan İnan’ın yönetmen koltuğunda oturacağı filmin hikayesi aynı zamanda, 2014 yılında yaşanan acı dolu olayların yeniden hatırlanmasına neden olacak.


49 Filmi Ne Zaman ve Nerede Yayınlanacak?

İsmail Hacıoğlu ve Hande Doğandemir’in ortak bir şekilde setten film için yaptıkları paylaşım ardından, ikinci önemli oyuncunun hayranları filmin ne zaman ve nerede yayınlanacağını merak ediyorlar. Ancak şuan bu konu hakkında bir fikrimiz yok.


49 Filmi Nerede Çekiliyor?

Konusu itibarıyla 2014 yılında ülkemizde yaşanan elim olayları konu alacak filmin çekimlerine Hatay’da başlandı. Musul ve çevresinde yaşanan olayları konu edinen filmi şimdiden izleyicilerin merak konusu oldu.