Künye

04.02.2022
Künye

Sitemizde, gündeme ve geçmişe dair Nedir ? Kimdir ? Nasıl ? Gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Sitemizde yer alan bilgiler herkese açık kaynaklarda yer alan özgün bilgilerdir. Tabi ki bu içerikler tek kaynaktan alınmadığı gibi için hata veya yanlışlık olabileceği gibi yazının TELİF içerdiğini düşünüyorsanız [email protected] adresinden bize ulaşınız. 3 iş günü içerisinde içeriğini değişmesi veya silinmesi hakkında değerlendirme yapılıp size dönüş sağlanacaktır.

Şirket : Net Bilge

Sahibi: Bilge KAPLAN

Adres: Kadıköy – İstabul

iletişim: netbilge.com

Editör : Bilge KAPLAN

Avukat: Selda Tülin ELVERİR

Biz güçlü bir ekibiz, gerçek bilgiye önem veren güzel insanlar için merak ettikleri her türlü bilgiyi açık ve net bir şekilde netbilge.com da paylaşmak için buradayız. Sitemizde bulunan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerde kendinize zarar verebilecek bir şey bulmanız zordur ama imkansız değildir bu yüzden sizin yaptığınız bir şeyden sorumlu olmayacak kadar bilgiliyiz. Sizde sitemizde kaliteli bilgi paylaşmak isterseniz bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bulunan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır, bu bilgiler zamanla güncelliğini kaybetmiş olabilir, bu yüzden bu bilgilerin bilgilendirme amaçlı olduğunu unutmayın. Kripto paralarla ilgili yazılar yatırım tavsiyesi değildir, bilgilendirme amaçlı açık kaynaklarda bulunan bilgiler paylaşılmaktadır. Sağlık ile ilgili paylaşımlarda bilgilendirme amaçlıdır doktorunuza danışmadan herhangi bir tedaviyi veya ilacı kendi kendinize kullanmayınız. Sitemizde bulunan reklamlarda Google.com tarafından eklenmekte olup reklamlarla yönlendirme yapılan sitelerdeki içerikten biz sorumlu değiliz. Sitemizde bulunan haber, sağlık, makale, biyografi gibi içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

Sitemizde, gündeme ve geçmişe dair Nedir ? Kimdir ? Nasıl ? Gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Örneğin Künye Nedir ?

Bir kimsenin adı, soyadı, ülkesi, doğumu, mesleği vb. bilgilerini gösteren kayıt anlamlarına gelirken kişisel bilgilerden bazısının yazılı olduğu bilezik, kolye vb. metalden eşyanın adı olarak da kullanılır, askerlik yapanlar bilir.

YORUMLAR

Bir Yorum Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page