777 ne demek? 7777 melek sayısının anlamı nedir? 777 ritüeli nedir? Ne anlama gelir? 7777 Angel Number ne demek?

12.07.2022
777 ne demek? 7777 melek sayısının anlamı nedir? 777 ritüeli nedir? Ne anlama gelir? 7777 Angel Number ne demek?

777 ne demek? 7777 melek sayısının anlamı nedir? 777 ritüeli nedir? Ne anlama gelir? 7777 Angel Number ne demek?

Numerologlar, sayıların saf enerjinin taşıyıcıları olduğunu uzun zamandır biliyorlar. Sayılar, çok büyük miktarda arketip bilgelik içerir. Melekler ile Spiritüel alemin insanlarla iletişim kurmak için sayıları kullanmasının nedeni budur. Ayrıca birçok insanın, bu tür tekrar eden sayısal modellere “Melek Sayıları” adını vermesinin nedeni de budur; bu sayı kalıpları İlahi Olan’dan gelir!Melek Sayıları’nın içerdiği mesajları ve sembolizmi “yanlış anlamak” oldukça zordur. Şimdilerde bu tekrar eden sayı modelleri, İlahi Olan’dan gelen ve spiritüel rehberlik ile destek içeren mesajlar olarak çok daha geniş bir şekilde tanınmaya başlıyor.Birçok insan saatlerde, dijital ekranlarda, araç plakalarında ve diğer dijital ekranlara veya basılı medyada 11:11’i gördüğünü söylüyor. 111 ve 1111 sayıları, New Age ile eşanlamlı hale geldi ve bu sayılar yükselişin, bilinçli ve hızlı tezahürün ve hatta ikiz alevinizin ruhsal yakınlığının bir işareti olarak görülmektedir!

Numerolojide 7 sayısı, çok sayıda gizli anlamı olan derin bir şekilde mistik olan bir sayıdır.Somutlaştırılmış olan öğrenmenin gerçekleştiği yer olan Dünya ile Tin arasındaki buluşma noktasını temsil eder.Haritalarında çok fazla bu titreşime sahip olan insanlar, çok fazla bilgeliği aktarmaya ve spiritüel deneyimlerini, güçlü bir şekilde dünyevi düzleme yerleştirmeye mahkumdur. Bu kolay bir iş değildir ve acı veren derslerin öğrenilmesi ile kişisel fedakarlıkların yapılmasını gerektirebilir, ancak şu anda türümüz ve hepimizin içinden geçtiğimiz hızlı genişleme için bu çok gereklidir.Yani çevrenizde aynı sayının tekrar ettiğini görüyorsanız, kendi yaşamınızda daha fazla anlayışı derinleştirmek için teşvik ediliyorsunuz. Yapmanız gereken güçlü bir öğrenme var; karşılaştığınız dersler kolektif için faydalı olacak, bu yolculukta hepimiz biriz!7 sayısı, yalnızlığı aramanız gerektiğinin bir işareti de olabilir. Numerolojinin içerisinde 7 sayısı, mistik ve münzevi olanın etrafında güçlü bir sembolizm barındırır. O halde belki de kendinize olan güveninizi arttırmak için içeriyle değil daha çok dışarıyla sosyalleşiyorsunuzdur. Ve diğer insanları, sizden istenen gerçek içsel çalışmadan bir kaçış olarak kullanıyorsunuzdur.Melek sayısı 7’yi görmek, sezginize güvenmeniz ve içinizdeki bilgeliğin yolu göstermesine izin vermeniz gerektiğinin güçlü bir işaretidir.Spiritüel alem ile çok daha yakın çalışmaya başlamanın zamanı gelmiş olabilir.Rehber Ruhlarınız ve Koruyucu Melekleriniz yakında ve size rehberlik etmek ve sizi desteklemek istiyorlar. Hepimiz Koruyucu Meleklerle doğduk (evet, siz de!) ve sizin Koruyucu Melekleriniz, sizi onlarla ortaklık yapmaya çağırıyor.

Evren size, doğru yolda olduğunuzu ve mümkün olan en yüksek versiyonunuz ile hizalandığınızı söylüyor. Bilinçli olun. Gözlerinizi açık tutun ve hedefiniz net olsun. 777, kendi iç bilgeliğinize güvenmeniz gerektiğine dair güçlü bir işarettir; bu nedenle bu Melek sayısını görmeniz, inanılmaz derecede güven verici bir şeydir.Evren (Melekleriniz aracılığıyla), bunu başarabileceğinizi bilmenizi istiyor!Bu yüzden sayıları takip etmeye devam edin; sayılar, size ileride rehberlik edeceklerdir.777, oyuncu ve dışavurumcu bir sayı olan 3’e (7+7+7=21 ve 2+1=3) indirgenir, yani size hayatı çok ciddiye almamanız hatırlatılıyor!Gelişiminiz, eğlenmenize bağlıdır; bu yüzden önce bunun peşinden gidin. Bunun anlamı, 7 sayısının bazen getirebileceği zor işleri ve fedakarlığı atlamanız gerektiği değildir; ancak ışığın vurduğu yeri gördüğünüzden emin olun. Arada bir gülmeyi ve kahkaha atmayı unutmayın!7 sayısı ayrıca, bir şeyi serbest bırakmanıza dair güçlü bir işaret olabilir.Şu anda 777 sayısı sizin için ortaya çıkıyorsa kararlarınızı ve planlarınızı, diğer insanların fikirlerine, deneyimlerine ve hikayelerine çok fazla dayandırıyor olabilirsiniz. Başkalarının tutumlarına, bakış açılarına ve araştırmalarına olan güveninizi bırakmanın ve kendinizinkini yaratmanın zamanı geldi mi?

Manevi anlamda, Melek Sayısı 7777 büyümeyi ve ilahi desteği temsil eder. Yaşam amacınız başkalarına yardım etmektir, 7777 sayısını görmek, bunu başarmak için doğru yolda olduğunuzu gösterir. Farkındalığınızı açmak, yaşam amacınızı gerçekleştirebilmeniz için sizi doğru yola yönlendirecektir.