Abdulvahap Ekinci kimdir? Abdulvahap Ekinci Nereli? Kaç Yaşında? Umad Başkanı Abdulvahap Ekinci kimdir?

18.02.2022
Abdulvahap Ekinci kimdir? Abdulvahap Ekinci Nereli? Kaç Yaşında? Umad Başkanı Abdulvahap Ekinci kimdir?

Abdulvahap Ekinci kimdir? Abdulvahap Ekinci Nereli? Kaç Yaşında? Umad Başkanı Abdulvahap Ekinci kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Abdulvahap Ekinci kimdir? Abdulvahap Ekinci Nereli? Kaç Yaşında? Umad Başkanı Abdulvahap Ekinci kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Abdulvahap Ekinci, İslam, İslam Eğitimi, İslam ve Düşünce kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır.

Abdulvahap Ekinci Genç Davetçilere Notlar kitabının yazarıdır. Abdulvahap Ekinci “Genç Davetçilere Notlar” isimli bir kitap vardır.

Abdulvahap Ekinci @avahapekinci kullanıcı adı ile Twitter’da bulunur ve profilnde yazan yazı aşağıdaki gibidir. Dünya Müslüman Âlimler Birliği Türkiye temsilcisi, Uluslararası Müslüman Âlimler Derneği – UMAD başkanı

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Abdulvahap Ekinci kimdir? Abdulvahap Ekinci Nereli? Kaç Yaşında? Umad Başkanı Abdulvahap Ekinci kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Abdulvahap Ekinci’nin Kendi ağzından biyografisi

1961 Mardin Kızıltepe doğumluyum. Bölgede tanınan bir mollanın evladıyım. İlkokulu Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde tamamladım. Ortaokul eğitimimi dışarıdan İmam Hatip Okulunu bitirerek tamamladım.

18 yaşındayken hocalık yapma konusunda icazet aldım. Kısa bir süre Diyanet İşleri Başkanlığı’na bağlı kadrolu imam olarak çalıştım, sonra istifa ettim. Mesleğimle ilgili olabileceğini düşünerek kitap kırtasiye işi yaptım. 1986 yılında medrese kurdum ve gençlere ders vermeye başladım.

error: Content is protected !!