Açelya Topaloğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Açelya Topaloğlu kardeşi kimdir?

24.12.2022
Açelya Topaloğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Açelya Topaloğlu kardeşi kimdir?

Açelya Topaloğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Açelya Topaloğlu kardeşi kimdir?

Akrep Burcu olan Açelya Topaloğlu, 1.68 cm boyunda ve 54 kilo ağırlığındadır. Kendisi 36 yaşındadır.

@acelyatopaloglu kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

Açelya Topaloğlu, dans eğitimini Tan Sağtürk Dans Okulu Modern Dans bölümünde tamamlamıştır. üjdat Gezen Sanat Merkezi’nin Actor-Studıo’da ise ortalama 7 ay kadar eğitim almıştır.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nin Konservatuvar-Tiyatro’dan 2013 yılında mezun olarak eğitimini noktalamıştır. İzmir Karşıkaya doğumlu Açelya Topaloğlu, 19 Aralık 1986 yılında dünyaya geldi. 

Mimar Sinan Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olan başarılı oyuncu, aynı zamanda Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alarak ilk ekran deneyimini  ‘Aşk Yakar’ adlı diziyle yaşadı.

Açelya Topaloğlu ve Burak Topaloğlu kardeş mi ?

Açelya Topaloğlu ile soy isimlerinin aynı olmasından sonra kardeş sanılmaları ve haklarında birçok soru ortaya çıkmasından sonra ikilinin sosyal medya hesapları da yakından takip edilir hale geldi. Başarılı ikilinin sosyal medya hesaplarında yapmış oldukları paylaşımlarda anne ve babalarının farklı olduğu bu yüzden kardeş olmadıkları bilinmektedir. Başarılı oyuncu Burak Topaloğlu’nun kardeşinin olup olmadığı ise ne yazık ki bilinmemektedir.

Burak Topaloğlu 4 Ocak 1988 tarihinde İstanbul Bakırköy’de dünyaya gellmiştir, başarılı oyuncu isim Güldür Güldür ekibine dâhil olarak yıldızını parlatmıştır. 34 yaşında olan başarılı oyuncu aktif olarak tiyatro ile ilgilenmektedir.