Açıl Sezen kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Açıl Sezen eşi Gaye Sezen kimdir?

04.07.2022
Açıl Sezen kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Açıl Sezen eşi Gaye Sezen kimdir?

Açıl Sezen kimdir? Açıl Sezen Nerelidir? Açıl Sezen kaç yaşında? Açıl Sezen Bloomberg ayrıldı mı? Açıl Sezen Vikipedi? Açıl Sezen maaşı ne kadar? Açıl Sezen eşi kimdir, Açıl Sezen biyografisi?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Açıl Sezen kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Açıl Sezen eşi Gaye Sezen kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Açıl Sezen Twitteda @aksezen kullanıcı adı ile bulunur. Açıklama kısmında aşağıdaki ibareler yer alır.

BloombergHT’de Finans gazetecisidir. BloombergHT Radyo GYY.. Bir Nil ve bir Yağmur’un babası.. Lifetime student. Yazdığım her şey beni bağlar.. Açıl Sezen 1977 yılında dünyaya gelmiştir. Açıl Sezen evlidir, Eşinin adı Gaye Sezen’dir.

Çiftin iki kızı vardır. Açıl Sezen Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde tamamlamıştır.

Açıl Sezen yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde yapmıştır. Açıl Sezen çalışma hayatına 1995 yılında Sabah Gazetesi’nde Ekonomi Editörü olarak başlamıştır.

Açıl Sezen, Ekim 2001’de CNBC-e’de sunucu olarak görev almaya başlamış ve bu görevini 2006 yılına kadar sürdürmüştür. 2008 yılından bu yana Ciner Medya Grubu bünyesinde, Habertürk ve Bloomberg HT kanallarında anchor olarak görev yapmaktadır. Bloomberg HT televizyonundaki programlarına ek olarak Bloomberg HT Radyo Genel Yayın Yönetmenliği görevini de yürütmektedir. Daha öncesinde Vatan Gazetesi Ekonomi Müdürlüğü yapmış, uzun yıllar Doğuş Medya Grubu ve Sabah gazetesinde ekonomi ve finans alanında haberci ve yönetici olarak görev almıştır. Aynı zamanda internet yayıncılığı alanında faaliyet gösteren Sem Dijital bünyesinde Gazeteport ve The Lira adlı haber ve finans sitelerinde yönetici ortak olarak görev almıştır. Lisans ve yüksek lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlayan Açıl Sezen, aynı üniversitede doktora eğitimini sürdürmektedir.

Açıl Sezen Vatan Gazetesi Ekonomi Müdürlüğü, Sabah Gazetesi ve Doğuş Medya Grubu gibi ünlü markalarda ekonomi ve finans alanlarında haberci ve yöneticilik yapmıştır. Açıl Sezen Gazeteport ve The Lira’da haber sitelerinin finans kısımlarında yöneticilik gibi görevleri üstlenen 2010 yılından itibaren ise Bloomberg HT’de çalışmaktadır. Bu kanalda Sabah Raporu, Yatırım Kulübü, Akıllı Para programlarının yapımcısı ve sunucusu olarak görev yapmaktadır.

Açıl Sezen halen Bloomberg HT Radyo Genel Yayın Yönetmenidir. Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Açıl Sezen kimdir? Açıl Sezen Nerelidir? Açıl Sezen kaç yaşında? Açıl Sezen Bloomberg ayrıldı mı? Açıl Sezen Vikipedi? Açıl Sezen maaşı ne kadar? Açıl Sezen eşi kimdir, Açıl Sezen biyografisi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Açıl sezen linkedin Bloomberg HT Bloomberg sunucuları Açıl Sezen Vikipedi, Açıl Sezen boyu, açıl sezen aslen nereli, açıl sezen evli mi bekar mı, Bloomberg TV Gaye Sezen Kimdir sorularını yanıtladık. Şimdi eşinde sıra.

Gaye Sezen kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Gaye Sezen eşi kimdir?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Çocukluğundan beri sporu hayatının merkezine alıp basketbol, kayak, tenis, fitness yaptı. Uzun yıllar kurumsal şirketlerde çalıştıktan sonra 2010 yılında tanıştığı pilatesi daha da derine giderek öğrenmeye büyük istek duydu. Gaye Sezen kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Gaye Sezen eşi kimdir?