Adil Benardete kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? biyografi, Adil Benardete ne iş yapar? Benardete ailesi nereli?

21.08.2022
Adil Benardete kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? biyografi, Adil Benardete ne iş yapar? Benardete ailesi nereli?

Adil Benardete kimdir? Nerelidir? Adil Benardete ne iş yapar? Benardete ailesi nereli? Beyhan Benardete kaç yaşında? Beyhan Benardete kaç yaşında nereli? Adil Benardete biyografi? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Adil Benardete kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? biyografi, Adil Benardete ne iş yapar? Benardete ailesi nereli? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Çok sayıda ödülü var, ilk milli kadın golfcü ve ülkemizi yurtdışında da bu spor dalında ilk temsil eden kadın. Cemiyet hayatının sevilen ismi Beyhan Hanım’ın 25 yaşındaki oğlu Adilcan Benardete de son zamanlarda, golfteki başarısıyla adından söz ettiriyor. Beyhan Goldman Benardete, Türkiye’nin ilk kadın golf öğretmeni. Londra’daki Dünya Golf Öğretmenleri (WGT) Federasyonu’nun okulundan öğretmenlik yapabilecek kapasitede olduğunu belgeleyen diploması var Beyhan Hanım’ın. Eşi Adil Benardete de onun gibi sıkı bir golf oyuncusu..

Beyhan Benardete kimdir? Beyhan Benardete Nerelidir? Beyhan Benardete ne iş yapar? Benardete ailesi nereli? Beyhan Benardete kaç yaşında nereli?

Beyhan Goldmann Benardete – Girişimci,psikolojik Danışman,Organik gübre üreticisi – Ecoreform Organic solucan gübresi AŞ. LinkedIn. Beyhan Benardete kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, soruları son günlerde cevabı merak edilen sorular oldu. Peki, kimdir Beyhan Benardete? İşte cevabı:

Beyhan Benardete hem iş insanı hem de sporcu bir kişiliktir. Türkiye’yi Avrupa’da golf turnuvalarında temsil eden ilk kadın unvanını elinde bulunduruyor.

Özellikle golf dünyasının çok yakından tanıdığı bir isim Beyhan Benardete ama her şeyden önce iki çocuklu bir anne.

Biri 22, diğeri 32 yaşında iki oğlu var. Küçük oğlu Adilcan henüz öğrenci. Büyük oğlu ise Berlin’de çalışıyor.

Ünlü iş adamı Adil Benardete ile 28 yıldır evli. Beyhan Hanım kendisini, “Çok yönlü karakter yapısına sahip, boş durmasını sevmeyen, hayatı boyunca da faydalı işler yapmayı ilke edinmiş, idealleri olan biri” olarak tanımlıyor ve şöyle devam ediyor:

Çocuklarını seven iyi bir anne, eşini seven bir eş, ailesine bağlı, tam tipik bir yengeç kadınıyım.

Beni golfe rahmetli Mustafa Koç başlattı. Yaklaşık 21 yıldır golf oynuyorum. Türkiye’yi ilk defa Avrupa’da temsil etmiş kadın golfçüyüm.

16.05.2021 tarihli fotoğrafın notu:

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Beyhan Benardete eşi Adil Bey’in yeni yaşı için ufak bir parti düzenledi. Ailece Antalya’da tatil yapan Beyhan Hanım eşi Adil Bey’in doğum günü içinde ufak bir pasta kesmeyi ihmal etmedi. Beyhan Hanım doğum günü kutlamasından kareleri de ” Canım Adilikom, ailemizin reisi, babası, vazgeçilmezi. hep mutlu, neşeli, sağlıklı, hep beraber olalım…” notuyla paylaşarak beğenileri topladı. Adil Bey’in yeni yaş gününde yanında olamayan kızı Rezzan Hanım da babasının fotoğrafına ” Aşkın, tutkun ve sonsuz cömertliğin adamı doğum günün kutlu olsun… Canım Adil babam…” notunu düşerek doğum gününü kutlamayı unutmadı.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Adil Benardete kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? biyografi, Adil Benardete ne iş yapar? Benardete ailesi nereli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

error: Content is protected !!