Adnan Şen Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Kiminle evli?

26.10.2021
Adnan Şen Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Kiminle evli?

Adnan Şen Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Kiminle evli? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Adnan Şen Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Kiminle evli? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun netbilge bilgiler sizlerle.

Fenerbahçe’nin efsane başkanı Ali Şen’in oğlu. Begüm Şen ile evli olan Adnan Şen , basında da yer aldığı üzere ATV aracı kazasında büyük oğlu Alp’i kaybetmişti. Begüm-Adnan Şen çifti, 2017 senesinde küçük oğulları Süha Can’ın eğitimi için Los Angeles’a yerleşmişti. Adnan Şen, ‘Sen Properties’ isimli bir inşaat şirketi kurdu ve ‘emlak devi’ oldu. BEVERLY HILLS’TE MALİKANELER YAPTIRDI Adnan Şen’in Beverly Hills’teki dev malikanesi, “Selling Sunset” adlı TV programına da konu oldu. Program Netflix üstünden de yayınlanıyor. Ancak evin henüz alıcısı çıkmadı. İstanbul’da, oğlu Alp’ı elim bir trafik kazasında kaybettikten sonra 2016 yılında eşi Begüm Şen ve küçük oğlu Can ile Los Angeles’a giden Adnan Şen, oraya yerleşerek inşaatçılığa başlamıştı.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, net bilge olarak Adnan Şen Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Kiminle evli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

error: Content is protected !!