Afra Saraçoğlu annesi kimdir? Afra Saraçoğlu’nun annesi kaç yaşında? Lütfiye Saraçoğlu kimdir, kaç yaşında?

Selânik ve Girit kökenli bir aileden gelen Afra Saraçoğlu, 2 Aralık 1997’de Balıkesir’in Edremit ilçesinde doğdu. İlköğretim ve ortaöğretimini Antalya’da tamamladı ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünü kazandı. Annesi merak konusu oldu.

12.12.2022
Afra Saraçoğlu annesi kimdir? Afra Saraçoğlu’nun annesi kaç yaşında? Lütfiye Saraçoğlu kimdir, kaç yaşında?

Afra Saraçoğlu annesi Lütfiye Saraçoğlu kimdir? Lütfiye Saraçoğlu Kaç yaşında? Lütfiye Saraçoğlu babası, annesi kimdir? Lütfiye Saraçoğlu Eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Afra Saraçoğlu annesi Lütfiye Saraçoğlu kimdir? Lütfiye Saraçoğlu Kaç yaşında? Lütfiye Saraçoğlu babası, annesi kimdir? Lütfiye Saraçoğlu Eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Star’ın reyting rekortmeni dizisi Yalı Çapkını’nda Seyran karakteriyle yıldızı parlayan ve kariyerinde birbirinden başarılı projeye imza atan Afra Saraçoğlu, özel hayatıyla da gündemde. Hem yeteneği hem güzelliğiyle adından söz ettiren oyuncunun annesi ile olan fotoğrafları, sosyal medyada gündem oldu. İşte Saraçoğlu’nun annesi ile kareleri…

Afra Saraçoğlu’nun annesi kaç yaşında? Lütfiye Saraçoğlu annesi? Lütfiye Saraçoğlu babası? Afra Saraçoğlu annesi Lütfiye Saraçoğlu kimdir? Lütfiye Saraçoğlu Kaç yaşında? Afra Saraçoğlu Şükrü Saraçoğlu? Afra Saraçoğlu annesi Lütfiye Saraçoğlu kimdir? Lütfiye Saraçoğlu Kaç yaşında? Lütfiye Saraçoğlu babası, annesi kimdir? Lütfiye Saraçoğlu Eşi kimdir?

Selânik ve Girit kökenli bir aileden gelen 25 yaşındaki Afra Saraçoğlu, 1997 yılında Edremit’te doğmuştur. İlköğretim ve ortaöğretimini Antalya’da tamamlayıp Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünü kazandı.

Bu bölümü okurken 2016 yılında İkinci Şans filmi ile oyunculuğa ilk adımını attı. 1997 doğumlu olan Afra Saraçoğlu, 2022 yılı itibarıyla 25 yaşındadır ve bekardır.

2018 yılından beri oyuncu Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşıyordu sonra ayrıldı. Afra Saraçoğlu 1.70 metre boyunda, 48 kilo ve yay burcudur. Fenerbahçe taraftarıdır. Boş zamanlarında dans etmeyi seviyor. Sosyal paylaşım sitesi Instagram’da @afrasaracoglu, Twitter’da @afrasaracogIu kullanıcı adıyla yer almaktadır. 2021 yılında verdiği bir röportajda, maskülen (erkeksi) bir yanı olduğunu belirten Afra Saraçoğlu, kendini şöyle tanımladı:

“Delidoluyum, eğlenceliyim, muzırım. Çoğu şeyi dalgaya alabiliyorum. Hümanistim, mükemmeliyetçiyim, ayrıntıcıyım. Ayrıntılara takılmak bazen beni yoruyor. Kıyafet gibi şeyler nadir alırım. Yatırımımı genelde kendi gelişimime yaparım. Mesleğimle paralel sanat dallarıyla ilgili şeylere vakit harcarım. Duygusal olarak eskiden daha kapalıydım. Oyunculukla daha çok empati yapmaya, insanları anlamaya başladım. İnsanları, hayvanları, ağaçları, renkleri daha çok sevmeye başladım.”

Çocuk yaşlardayken, annesi ile babası boşanınca annesiyle birlikte Antalya’da hayatını sürdürdü. Annesi bir gayrimenkul şirketinde çalıştı. Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde tamamladı. 13 yaşında Antalya’da modellik yaparak çalışma hayatına atılan Afra Saraçoğlu, ilk oyunculuk deneyimini 2016 yılında başrollerini Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay’ın paylaştığı ‘İkinci Şans’ filmiyle yaşadı. 2022 yılında ‘Yalı Çapkını’ adlı dizide ‘Seyran’ rolüyle ekranlarda boy gösterdi.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Afra Saraçoğlu annesi Lütfiye Saraçoğlu kimdir? Lütfiye Saraçoğlu Kaç yaşında? Lütfiye Saraçoğlu babası, annesi kimdir? Lütfiye Saraçoğlu Eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Saraçoğlu’nun annesi oyuncunun keşfedilme hikayesinde de büyük rol oynuyor. Yıldızın kariyeri, annesinin Özcan Deniz’e mesaj atmasıyla başladı. Ünlü müzisyen ve oyuncu Özcan Deniz, bir gün başlayacakları film projesi için Nurgül Yeşilçay ile fotoğrafını paylaşıyor. Fotoğrafa “Başladık biz” notu düşen Deniz’e, Saraçoğlu’nun annesi sosyal medya üzerinden mesaj atıyor. İkinci Şans (2016) adlı filmde Yeşilçay’ın kızını oynaması için renkli gözlü bir kız arayışında olan Deniz’e gelen bu mesaj ise Saraçoğlu’nun hayatını değiştiriyor.

Böyle bir arayışta olduklarını bilmeden mesaj atan annesine diziden dönüş yapılıyor ve Saraçoğlu oyunculuğa adım atıyor. Annesinin mesaj atması ve Deniz’in dönüş yapmasını büyük bir şans olarak nitelendiren yıldız, film için deneme çekimlerine katıldıktan sonra Deniz ve Yeşilçay ile aynı filmde başrolleri paylaştı.