Ahilik co kapandı mı? Ahilik co neden çalışmıyor? Ahilik co neden kapandı?

03.11.2023
Ahilik co kapandı mı? Ahilik co neden çalışmıyor? Ahilik co neden kapandı?

Ahilik co kapandı mı? Ahilik co neden çalışmıyor? Ahilik co neden kapandı? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Ahilik co kapandı mı? Ahilik co neden çalışmıyor? Ahilik co neden kapandı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Ahilik co sitesinin neden kapandığı ya da ne olduğu bilinmiyor. Siteye girildiğinde şu yazı yazmakta:

“Biz elimizden geleni yaptık, gerisi artık sizin ellerinizde. Biraz bile vicdanı olan patronlar bu sözümde size! siyonizme 1 kuruş dahi kazandırmayın.”

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Ahilik co kapandı mı? Ahilik co neden çalışmıyor? Ahilik co neden kapandı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Ahilik Kontrol Merkezi, iş dünyasında Ahilik değerlerini koruma ve yayma misyonunu taşıdı. İş dünyasında güvenilir bir rehber olmayı amaçladık ve Ahilik değerlerini desteklemeye devam etti. Ancak şu an için ahilik co sitesi kapalı durumda, sorgulama yapılamıyor.

Ava Majury kimdir, kaç yaşında? Tiktok Ava Majury nereli?

15 yaşında bir sosyal medya fenomeni olan Ava Majury (6 Eylül 2006 doğumlu), TikTok için dudak senkronizasyonu videoları yapmaya başladığında ünlendi.

Babası kızı için güvenlik talep ettiğinden yine bir vızıltı yaratıyor, çünkü kızına zarar verebileceğinden korktuğu başka bir takipçi var.

Raporlara göre, ilk saldırgan/davetsiz misafir Ava’nın adresini veren kişi olabilir, ancak polis olayı araştırıyor.

Majury, TikTok Yıldızı olarak ün kazanmasının yanı sıra, Mandy’nin “The Dolls” dizisindeki rolünü oynayarak oyunculuğa ilk adımını atan bir aktris.

Şimdi hayranları onu “Monarch” dizisinde Tatum olarak izlemekten heyecan duyuyor.

Emekli polis baba, fenomen kızı Ava Majury’nin saplantılı hayranını öldürdü haberi ile gündeme geldi.

New York Post’ta yer alan habere göre; 15 yaşındaki fenomen, her hayranına cevap verdiği gibi 18 yaşındaki saplantılı hayranı Eric’le de iletişime geçti. Ancak kendisinden uygunsuz fotoğraf isteyen hayranından rahatsız olan fenomen, Eric’i engelledi. Majury’nin babası takıntılı hayran ile iletişime geçip bu mesajlara son vermesini istedi. Beklediği cevapları alamayan Justin isimli hayran, genç kadının evine gidip odasına kadar girdi. Öfkesini kontrol edemeyen Justin, Ava’ya ateş etti. Kızının odasından gelen sesleri duyan emekli polis baba ise Eric ile karşı karşıya geldi.