Ahmet Melih Yılmaz Kimdir, Kaç Yaşında?

25.05.2024
Ahmet Melih Yılmaz Kimdir, Kaç Yaşında?

Soruları merak edilmektedir, arama motorlarında, sosyal medya platformlarında, ülkemiz gündeminde ve web sitemizin bu güzide adresinde bu sorulara yanıtlar aranmaktadır. Bizlerde sizin için Ahmet Melih Yılmaz Kimdir, Kaç Yaşında? Ahmet Melih Yılmaz Hayatı ve Biyografisi sorularının yanıtlarını araştırdık. Sayfamızda yer verdik, evet. İşte detaylar;

Cinsiyet değiştirerek trans olan ve hayat hikayesiyle Armağan Çağlayan’ı duygulandıran oyuncu Ahmet Melih Yılmaz, sosyal medya hesabından mini eteğiyle dans ettiği bir video paylaştıktan sonra tekrar gündeme geldi. Tarzıyla dikkat çeken oyuncu, mini etek giyerek dans ettiği anları paylaştı. Bunun üzerine “Ahmet Melih Yılmaz kimdir?” sorusu merak edilmeye başlandı.

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Ahmet Melih Yılmaz, 1989 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü mezunu olan Yılmaz, genellikle rol aldığı tiyatro oyunlarıyla tanınmaktadır. Erdal Beşikçioğlu’nun yönettiği “Woyzeck Masalı” isimli tiyatro oyunundaki performansıyla büyük beğeni kazandı. Yılmaz, tiyatro çalışmalarının yanı sıra 2010 yılından itibaren film ve dizilerde rol almaya başladı. 2015’te Hatırla Gönül dizisinde yer aldı ve 2018’den itibaren Çukur dizisinde Timsah Celil karakterini canlandırdı. Çukur dizisinden ayrıldıktan sonra yeni projelerde yer almaya devam etti. Günümüzde Show TV ekranlarında yayınlanan Cam Tavanlar dizisinde Şinasi rolünde oynamaktadır.

Çukur dizisinde canlandırdığı Timsah Celil karakteriyle hafızalara kazınan Ahmet Melih Yılmaz, cinsiyet değiştirerek trans birey oldu ve adını Meli Bendeli olarak değiştirdi. Geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan’a cinsiyet değiştirme sürecini anlatan Bendeli, kamuoyunda geniş yer buldu.