Ahmet Şireci kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Ahmet Şireci Serveti? Ahmet Şireci Vikipedi?

15.12.2022
Ahmet Şireci kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Ahmet Şireci Serveti? Ahmet Şireci Vikipedi?

Ahmet Şireci kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Ahmet Şireci serveti? Ahmet Şireci vikipedi? Ahmet Şireci sekreteri? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Ahmet Şireci kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Ahmet Şireci serveti? Ahmet Şireci vikipedi? Ahmet Şireci sekreteri? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz. sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Ahmet Şireci 1970’lerin sonunda havlu ve orlon iplik ticareti yaparak iş hayatına başladı. 1985’ten itibaren akrilik iplik ticareti işine de girdi. Ahmet Şireci 1997 yılında iplik üretim tesislerini kurarak, bugünkü Şireci Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin temelini attı. Ahmet Şireci 1970 lerin sonunda havlu ve orlon iplik ticareti yaparak başladığı ticari yaşamına 1985 ten itibaren akrilik iplik ticaretini de dahil etmiştir. Sektörde kendisine tüccar olarak iyi bir yer edinen Ahmet Şireci 1997 yılında iplik üretim tesislerini kurarak, bugün ki Şireci Tekstil Sanayi kurmuştur.

Ahmet Şireci, 1970’lerin sonlarında havlu ve orlon iplik ticaretiyle iş dünyasına adım atmış ve 1985 yılından itibaren akrilik iplik ticaretini de portföyüne eklemiştir. Ticaretteki yeteneğiyle sektörde saygın bir tüccar olarak yer edinen Ahmet Şireci, 1997 yılında iplik üretim tesislerini kurarak, günümüzde Şireci Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin temellerini atmıştır.

Şireci Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş., genç ve dinamik bir personel kadrosu, deneyimli yöneticiler ve modern üretim teknolojisinin sağladığı hızla, akrilik ve fantezi iplik sektöründe önde gelen firmalardan biri haline gelmiştir. Bugün, Şireci Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş., kendi boyahanesine sahiptir ve iplik üretimi ve işlemesi konusunda entegre bir tesis olarak faaliyet göstermektedir. Türkiye triko pazarında çok aranan ve talep gören bir marka olan Şireci, son yıllarda dış pazara yönelik ihracat çalışmalarıyla da kendisini kalitesiyle kanıtlamıştır.

Şu anda, İngiltere, Fransa, Polonya, Kuzey Afrika ülkeleri, Rusya, Ukrayna ve Türk Cumhuriyetleri gibi birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Ahmet Şireci kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Ahmet Şireci serveti? Ahmet Şireci vikipedi? Ahmet Şireci sekreteri? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.