Alaattin Kadayıfçıoğlu kimdir? Alaattin Kadayıfçıoğlu Melisa Ural Sevgili mi? Alaattin Kadayıfçıoğlu kimin oğlu?

12.10.2022
Alaattin Kadayıfçıoğlu kimdir? Alaattin Kadayıfçıoğlu Melisa Ural Sevgili mi? Alaattin Kadayıfçıoğlu kimin oğlu?

Alaattin Kadayıfçıoğlu kimdir? Nereli, kaç yaşında? Alaattin Kadayıfçıoğlu Melisa Ural Ne? Alaattin Kadayıfçıoğlu kimin oğlu?

Alaattin Kadayıfçıoğlu en son Sibel Can ile Hakan Ural’ın kızı Melisa ile birlikte görüntülendi. Hatta Melisa’nın ailesinin buluştuğu düğüne de davet edildi. Melisa Ural dün akşam kardeşi Engincan Ural’ın düğününe sevgilisi Alaattin Kadayıfcıoğlu’yla katıldı. Kadayıfcıoğlu’nun daha önce Zehra Çilingiroğlu ile aşk yaşaması sosyal medyanın gündemine tekrar geldi.

Alaattin Kadayıfçıoğlu aslen Diyarbakırlı olan iş insanı Bilal Kadayıfçıoğlu’nun oğludur. Kadayıfçıoğlu ailesi en son ailenin büyüklerinden Veysel Kadayıfçıoğlu’nun İstanbul Etiler’de bir cinayete kurban gitmesiyle gündem olmuştu.

Babası Bilal Kadayıfçıoğlu, Bilka Denizcilik Sanayi Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Denizcilik, yat ve petrol işi ile uğraşan ve holding patronu olan Bilal Kadayıfçıoğlu, 2017 yılında ise Diyarbekirspor’u satın almıştır.

İş insanı Bilal Kadayıfçıoğlu’nun eşi ve çocuğu olan, Ceyda Kadayıfçıoğlu ve Alaattin Kadayıfçıoğlu, Magazin dünyasının da konuştuğu isimler arasında yer alıyor.

Bilal Kadayıfçıoğlu’nun oğlu Alaattin Kadayıfçıoğlu, son günlerde Zehra Çilingiroğlu ile anılıyordu. Şimdilerde ise Sibel Can ile Hakan Ural’ın kızı Melisa Ural ile anılıyor.

Hülya Avşar kızı Zehra Çilingiroğlu’nun Alaattin Kadayıfçıoğlu ile ilişkisine onay vermiş, “kızım yanlış da yapsa doğru da yapsa sonuna kadar arkasındayım” demişti.

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuşan Avşar şunları demişti:

Zehra’nın ilişkisi tabi ki bilgim dâhilinde. Ne yaparsa yapsın, canı sağ olsun. O alacağını aldı bizden. Ben kızıma sonuna kadar güveniyorum.

Ne yapıyorsa bildiği vardır, biz ona her şeyi teslim ettik kendi biliyor ne yapacağını. Yanlış da yapsa doğru da yapsa sonuna kadar arkasındayım. Ki yanlış bir şey yaptığını da düşünmüyorum.

Kaya ile birlikte hareket ediyoruz. Zehra kendi üstünde bizim varlığımızı muhakkak hissediyordur ama o kadar aklı başında bir kız oldu ki Allah herkese böyle bir evlat bağışlasın.

Ben artık kendimi o konu da çok rahat hissediyorum, Zehra’ya olan güvenimden dolayı hayatım çok kolaylaştı. Zehra’nın hiçbir yerinde estetik yok.

1994 yılında dünyaya gelen Melisa Ural şu anad 28 yaşında.

Ünlü Şarkıcı Sibel Can ve Hakan Ural çiftinin ikinci çocukları olan Melisa Ural, 1994 yılında dünyaya geldi. Anne tarafından aslen Malatya, anne tarafından ise Yugoslavya göçmeni olan Melisa Ural’ın Engincan Ural isminde bir abisi ve Emir Aksüt isminde bir erkek kardeşi var. Melisa Ural İngiltere, London College of Communication’da İletişim Bölümü’nde eğitim aldı.