Aldatmak Oylum kimdir? Gerçek adı? Feyza Sevil Güngör kimdir? Kaç yaşında? Feyza Sevil Güngör sevgilisi, instagram adresi?

02.10.2022
Aldatmak Oylum kimdir? Gerçek adı? Feyza Sevil Güngör kimdir? Kaç yaşında? Feyza Sevil Güngör sevgilisi, instagram adresi?

Aldatmak Oylum kimdir? Feyza Sevil Güngör kimdir? Feyza Sevil Güngör Kaç yaşında? Feyza Sevil Güngör sevgilisi, Feyza Sevil Güngör instagram adresi? Feyza Sevil Güngör nereli? Feyza Sevil Güngör ailesi, annesi, babası kim? Aldatmak Oylum gerçek adı ne?

@feyzasevilgungor kullanıcı adı ile instagramda bulunan güzel oyuncunun 53.3 bin takipçisi vardır.

Feyza Sevil Güngör, şimdilerde Aldatmak dizisinde Oylum karakterine hayat veriyor.

Güzide ve Tarık’ın güzel ve zeki kızları Oylum, annesinin ısrarları sonucu tıp fakültesine yazılmıştır ancak en büyük hayali dünyaca ünlü bir dansçı olmaktır. Oylum, ailesinden birçok şeyi saklamak pahasına dahi hayallerinin peşinden koşabilecek cesarete sahiptir ancak işler hiç de planladığı gibi gitmeyecektir.

Savaşcı dizisinde ismini hayli duyuran oyuncu, Savaşçı General Kutalmış’ın kızı Ayça. Dizi film oyuncusu. İstanbul Ticaret Üniversitesi mezunudur. Profesyonel anlamda oyunculuk dersleri alan Feyza Sevil Güngör, ilk kez 2019 yılında Savaşçı dizisinde rol aldı, Sonra Çember, Kuruluş: Osman, Aldatmak gibi çeşitli dizilerde rol aldı.

Feyza Sevil Güngör, 30 Mayıs 1997 tarihinde Ankara’da doğdu.

Feyza Sevil Güngör İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde eğitim gördü.

Feyza Sevil Güngör, oyunculuk deneyimini ilk kez 2019 yılında Savaşçı dizisinde yaptı.

Daha sonra Feyza Sevil Güngör Çember ve Kuruluş Osman dizilerinde rol aldı.