Ali Şafak Öztürk eşi Paola Mainella kimdir? Ali Şafak Öztürk kimdir ne iş yapar? Serveti? Ali Şafak Öztürk çocuğu var mı?

İş adamı Ali Şafak Öztürk 17 Şubat 1984, İstanbul doğumludur, aslen baba tarafından Gaziantep Nizip’lidir.

01.01.2023
Ali Şafak Öztürk eşi Paola Mainella kimdir? Ali Şafak Öztürk kimdir ne iş yapar? Serveti? Ali Şafak Öztürk çocuğu var mı?

Ali Şafak Öztürk evlendi! Ali Şafak Öztürk sevgilisi kim? Ali Şafak Öztürk kiminle evlendi? Ali Şafak Öztürk eşi kimdir? Ali Şafak Öztürk çocuğu var mı? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Ali Şafak Öztürk eşi Paola Mainella kimdir? Ali Şafak Öztürk kimdir ne iş yapar? Serveti? Ali Şafak Öztürk çocuğu var mı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

5 Hafta önce “Sadece ailemiz ve bir kaç yakın arkadaşımızın olduğu ufak bir seremoni ile evlendik! 💍 Bizi tebrik eden ve hayatlarımızı güzelleştiren herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz! We got married in a small ceremony with our family and some of our close friends! 💍 We thank everyone that congratulated us and made our lives a bit happier!” diyere duyurdu Ali bey evlendiğini.

Paola Mainella ile evlidir.

instagramda @paola_mainella kullanıcı adı ile bulunmaktadır.

İş adamı Ali Şafak Öztürk İstanbul doğumludur, aslen baba tarafından Gaziantep Nizip’lidir. İş adamı Ali Şafak Öztürk Regnum Carya Oteli ve OPET şirketi’nin sahibidir. Yaşantısını Antalya’da sürdüren Ali Şafak Öztürk ayrıca İngiltere’deki yatırımları ilede sık sık iş dünyasında gündeme gelmektedir. İş adamı Ali Şafak Öztürk Regnum Carya Oteli ve OPET şirketi’nin sahibidir. Yaşantısını Antalya’da sürdüren Ali Şafak Öztürk ayrıca İngiltere’deki yatırımları ilede sık sık iş dünyasında gündeme gelmektedir. 2016 yılı itibariyle Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor takımının Başkanlığına gelmiştir.

Ali Şafak Öztürk kimdir? Ali Şafak Öztürk babası kimdir? Ali Şafak Öztürk kimdir ne iş yapar? Ali Şafak Öztürk eşi kim? Opet sahibi Ali Şafak Öztürk kimdir, kaç yaşında ve nereli?

17 Şubat 1984 tarihinde dünyaya gelen Ali Şafak Öztürk, İstanbul doğumludur. Aslen Gaziantep’in Nizip ilçesinden olan iş insanı, Regnum Carya Oteli ve OPET şirketi’nin sahibidir.

Yaşantısını Antalya’da sürdüren Ali Şafak Öztürk ayrıca İngiltere’deki yatırımları ilede sık sık iş dünyasında gündeme gelmektedir. 2016 yılı itibariyle Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor kulübünün başkanlığına gelmiştir. Yaklaşık 5 yıl Antalyaspor’da başkanlık görevini yürüten Öztürk, 2021 Ocak ayında başkanlık görevinden istifa etmiştir.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Ali Şafak Öztürk eşi Paola Mainella kimdir? Ali Şafak Öztürk kimdir ne iş yapar? Serveti? Ali Şafak Öztürk çocuğu var mı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.